נמאס לו מהמשרד: אדרי חוזר להרכב בני יהודה

המשנה למנכ"ל התבקש לשוב לפעילות, ויפתח ב-11 של יוסי אבוקסיס מול ראשל"צ (שישי ב-15:00)

רועי זריהן  13.11.14 - 22:09
חוזר לדשא, בגיל 38. אדרי (אריאל נובק)
חוזר לדשא, בגיל 38. אדרי (אריאל נובק)
תחילת כתבה

על מאמן שהוא גם שחקן כבר שמענו, אבל במשנה למנכ״ל שמתפקד גם ככדורגלן עדיין לא נתקלנו - לפחות עד עכשיו. מחר (שישי) זה יקרה כאשר כפיר אדרי יערוך את  הופעת הבכורה שלו העונה בבני יהודה, שתארח את הפועל ראשון לציון במסגרת המחזור ה-11 של הליגה הלאומית.

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, במהלך הקיץ אדרי בן ה-38 מונה למשנה למנכ״ל על ידי הבעלים משה דמאיו, במטרה להכשיר אותו להיות המנכ״ל בעונה הבאה. אלא שהמאמן יוסי אבוקסיס ביקש מהשחקן לחזור לפעילות ומחר הוא כבר יפתח במקומו של בן צעירי. אדרי אגב לא הודיע רשמית על פרישה, אך החל להתאמן עם הקבוצה רק לפני כשבועיים.

אבוקסיס עצמו נמצא כמובן עם נבחרת ישראל בהכנותיה למשחק ביום ראשון מול בוסניה, אך הוא קיבל אישור שלא להגיע לאימון הבוקר של הנבחרת על מנת שיוכל להעביר את המשחק. הזהובים יארחו בשכונת התקווה, לאור העובדה שבלומפילד עובר שזרוע. הקבוצה קיבלה אישור לקיים את המשחק במגרש למרות שישנו יציע שאינו  מאושר לאכלס אוהדים. על כן רק 3600 אוהדים יוכלו להגיע להתמודדות.

בשכונת התקווה או בבלומפילד, בני יהודה תקווה להמשיך בכושר המצויין שלה משני המחזורים האחרונים בהם רשמה מאזן שערים מרשים של 0:7.

הרכב משוער: דלה איינוגבה, איציק עזוז, אביב חדד, טל בובליל, כפיר אדרי, עוז ראלי, נס זמיר, אביעד בורלא, סתיו פיניש, פדרו גלבאן, אוהד קדוסי.