הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

העסקה סגורה: האסלביינק סיכם ל-3 שנים בבאר שבע

פרסום ראשון: החלוץ ההולנדי של עירוני ק"ש על סף הצטרפות לשורות האלופה, החתימה צפויה ביממה הקרובה. סכום ההעברה: 1.5 מיליון יורו, מתוכם חלק יועברו לשחקן ולסוכנו

יגאל גולדשטיין ומוטי פשכצקי  05.09.18 - 18:45

תגיות: ליגת העל

בווידאו: האסלביינק סחט מב"ש נקודה עבור ק"ש

העסקה סגורה: נייג'ל האסלביינק סיכם לשלוש העונות הקרובות עם אופציה לשנה נוספת בהפועל באר שבע, כך נודע לערוץ הספורט. החלוץ של עירוני ק"ש ירוויח מיליון יורו לאורך התקופה, יחד עם מענקים בסך 400 אלף, בעוד סכום ההעברה שיועבר לקבוצה מהצפון מוערך בכ-1.5 מיליון יורו, כאשר חלק ממנו יופרש לשחקן עצמו ולסוכנו. החתימה הרשמית צפויה ביום חמישי.

ובגזרת העוזבים, עסקת העברתם של שמואל שיימן ודודו גורש לבית"ר ירושלים, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, נסגרה והשניים סיכמו היום (רביעי) רשמית. בשיחות בין משה חוגג לאלונה ברקת נקבע שב"ש לא תקבל תמורה עבור השניים אבל בית"ר תישא בחוזיהם. סוגיית בן שהר עלתה ובעוד ב"ש רוצה שיעבור, החלוץ מסרב בתוקף ולחבריו אמר כי הוא נשאר ומכבד את חוזהו במועדון.

גורש ביקש מבית"ר הבטחה להיות שוער ראשון. במקרה כזה, ייתכן ואוהד לויטה, שסיפק יכולת טובה בקדנציה שלו בב"ש, יחזור וישמש כשוער שני של אריאל הרוש. לא נפסלת גם אפשרות שאיתמר ניצן יעשה את הדרך ההפוכה.

בב"ש סיפרו כי היחסים החמים בין אלונה ברקת למשה חוגג מאפשרים שיתוף פעולה פורה בין הצדדים בניגוד לתקופה בה אלי טביב היה הבעלים של המועדון. אם שהר יתעקש שלא לעבור, גיא מלמד לא יישאר והוא זה שעשוי לעשות את הדרך לבירה.

"משה חוגג אולי הבעלים של בית"ר אבל הוא אוהד של ב"ש, ומבין שאנחנו רוצים לקצץ בתקציב בעקבות הבור התקציבי שנוצר מאי העפלה לשלב הבתים באירופה. זו עסקה טובה לשני הצדדים", אמר גורם בכיר במועדון.

בנוסף, יגיע גם חלוץ וייתכן שגם אופיר דוידזאדה בהשאלה מגנט. אתמול אמר המגן כי הוא לא פוסל חזרה ונותן לנציגו דודו דהאן לנהל את המו"מ. במידה ויצטרף, ההליך המשפטי שמתנהל בין הצדדים אחרי שהמגן עבר למכבי ת"א יבוטל.