הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארגנטינה עם אורוגוואי, ברזיל יחד עם קולומביה

נערכה הגרלת הבתים לקופה אמריקה. מסי גם עם פראגוואי וג'מייקה, ניימאר עם ונצואלה ופרו. המארחת, צ'ילה, תשחק מול מקסיקו, בוליביה ואקוואדור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.14 - 06:50
מסי, לא אמור להתקשות בשלב הבתים (GETTYIMAGES)
מסי, לא אמור להתקשות בשלב הבתים (GETTYIMAGES)

אליפות דרום אמריקה תתקיים אמנם רק ביוני 2015, אבל הלילה (בין שני לשלישי) כבר זכינו לרגע משמעותי ראשון הנוגע לטורניר - הגרלת שלב הבתים. 12 הנבחרות המשתתפות חולקו לשלושה בתים, כאשר עוד לפני כן נקבע כי המארחת תהיה ראש בית א', ארגנטינה ראש בית ב' וברזיל ראש בית ג'.

נפתח עם סגנית אלופת העולם. ליונל מסי וחבריו זכו להגרלה פיקנטית, ויפגשו כבר בשלב המוקדם את אורגוואי, שתחסר את לואיס סוארס בשל השעיה. חוץ מהמפגש עם האלופה המכהנת ארגנטינה לא אמורה להתקשות, שכן עוד איתה בבית נמצאות ג'מייקה ופראגוואי החלשות.

ברזיל, פייבוריטית אחרת להניף את הגביע ב-4 ביולי, הוגרלה לאותו בית עם קולומביה - אותה עברה ברבע גמר המונדיאל האחרון. יהיה זה מפגש נוצץ בין ניימאר מברצלונה לחאמס רודריגס מריאל מדריד. ונצואלה ופרו, שתיים מהנבחרות החלשות ביבשת, ינסו להציק לסלסאו ולטריקולור.

בבית א', שם כאמור תשחק צ'ילה המארחת, ניתן למצוא את מקסיקו, בוליביה ואקוואדור. על פניו זה נראה כמו הבית הפתוח ביותר בקופה אמריקה, אם כי ברור שאלכסיס סאנצ'ס וחבריו פייבוריטים לסיים בראש הבית.

קופה אמריקה 2015 ייצא לדרך ב-11 ביוני, אז תארח צ'ילה את אקוואדור. המשחק הראשון של ארגנטינה יהיה ב-13 ביוני מול פראגוואי, ואילו ברזיל תערוך בכורה 24 שעות אחר כך כאשר תפגוש את פרו.