בדקה ה-95: 3:4 נדיר לקליארי על סמפדוריה

משחק משוגע באיטליה. גרמניה: 1:2 למיינץ על פרנקפורט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.19 - 23:39
איזה ניצחון. ניינגולן. (gettyimages)
איזה ניצחון. ניינגולן. (gettyimages)
תחילת כתבה

הרחק מאור הזרקורים של טקס כדור הזהב, שני משחקים מרתקים התרחשו הערב (שני) בהם קיבלנו מנה איטלקית משובחת במיוחד, שבה ניצחה קליירי את סמפדוריה 3:4 דרמטי ביותר בדקה ה-95, במשחק שכלל מהפכים ו-4 שערים שנכבשו ב-7 דקות, ובגרמניה נפגשו מיינץ ופרנקפורט למשחק קשוח שבו ניצחה המארחת 1:2 יקר, לאחר שהפכה את התוצאה בביתה.

קליארי - סמפדוריה 3:4
המחצית הראשונה הייתה שקולה וסיפקה שער אחד של סמפדוריה, מפנדל שכבש פאביו קווארליארלה בדקה ה-38. סמפדוריה הצליחה למצוא את השער השני בדקה ה-52, מרגליו של גסטון רמירס, אבל אז העניינים החלו להסתבך מבחינתם.

המקומיים החלו ללחוץ ולנסות להשיג שער שיחזיר אותם למשחק. בדקה ה-69 זה סוף סוף קרה, כשראג'ה ניינגולן המצוין הבקיע מבעיטה מדוייקת מחוץ לרחבה מכדור שטוח וחזק לפינה הימנית של השער. הגול החזיק מעמד בדיוק דקה עד שקווארליארלה מצא את הרשת, בפעם השנייה במשחק, עשה 1:3 והותיר את שחקני קליארי המומים. אולם זה לא הספיק במשחק כזה והכחולים אדומים חזרו למשחק בזכות ז'ואאו פדרו, החלוץ המצטיין שלהם שכבש בדקה ה-76 וצימק ל2:3 ו-2 דקות אח"כ כבר השווה את התוצאה משער גדול עם העקב אחרי מסירה של ניינגולן.

הגול של פדרו חתם 9 דקות בהן נכבשו ארבעה שערים בסה"כ. מכאן, המותחן המשיך כאשר אף קבוצה אינה מצליחה להכריע את המשחק והשופט עוצר את הזמן לעיתים תכופות בגלל עבירות ופציעות. בדקה ה-93 נכנס לשחק בשורות קליארי אלברטו צ'יירי והוא גם זה שכבש את שער הניצחון המטורף בדקה ה-95 של המשחק כשנגח כדור אדיר לרשת מהגבהה מדויקת של לוקה פלגריני. השופט שרק לסיום רק בדקה ה-100 והוריד את השחקנים למלתחות אחרי ערב בלתי נשכח. 
 

מיינץ - פרנקפורט 1:2
פרנקפורט פתחה טוב יותר ועלתה ליתרון 0:1 בדקה ה-34 משער של המגן האוסטרי, מרטין הינטרגר, כעבור 10 דקות ספג שחקן הקבוצה דומיניק קוהאר כרטיס אדום ישיר והוריד את קבוצתו למחצית בעשרה שחקנים.

המחצית השנייה נפתחה בשליטה של מיינץ שכבר אחרי 5 דק' מהשריקה מצאה את שער השיוויון. המקומיים המשיכו לתקוף ולנסות להכריע מבלי הצלחה, עד שבדקה ה-69, אדם שאלאי הצליח למצוא את הרשת מבעיטה בתוך הרחבה ולהשלים מהפך של 1:2 עבור קבוצתו ו-3 נקודות משמחות במיוחד.