דורטמונד בחנה את הולאנד, ליברפול בצרות?

הכדורגל משותק, הקבוצות עובדות. ההשלכות על כוכבי החלון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.04.20 - 07:55
תחילת כתבה

הערפל סביב חזרת הכדורגל למגרשים רק הופך סמיך וסמיך יותר, אבל זה לא מונע מהקבוצות להתחיל ולתכנן את העונה הבאה. לא מעט שינויים צפויים בעולם הכדורגל בקיץ הקרוב, אם זה מבחינה כלכלית או מבחינת מקצועית, אבל השמות הבולטים של חלון ההעברות נשארו זהים. מטימו ורנר, דרך ארלינג הולאנד ועד קיליאן אמבפה: איפה עומד על אחד מהם?

אחד המלפפונים שצפויים להיות מהחמים ביותר בקיץ הקרוב, הוא טימו ורנר, אבל מי תהיה זו שתזכה בשירותיו של הגאנר של לייפציג? נכון לרגע זה, עושה רושם שבמירוץ נותרו שתי קבוצות: ליברפול ובאיירן מינכן. הבווארים, שכבר התעניינו בחלוץ בעבר, שוקלים להחליף את האיש שנמצא בראש רשימת הרכש שלהם, לירוי סאנה, לוורנר - מהסיבה הפשוטה שליברפול החליטה להקפיא את המו"מ עד יחלוף הזעם.

תג המחיר של החלוץ עומד על 51 מיליון יורו, והוא חייב להיות מופעל באפריל אם ירצה להשתחרר מהחוזה הקיים, כך שקלופ חייב להזדרז. שחקן נוסף שעשוי לברוח לליברפול מבין האצבעות מאותה סיבה, הוא ג'יידון סאנצ'ו, שעשוי להישאר בדורטמונד אם המצב יימשך, אם כי גם מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי מעוניינות לשכור את שירותיו.

שני שחקנים נוספים שיעשו הרבה רעש בקיץ הקרוב, הם כמובן ארלינג הולאנד וקיליאן אמבפה, השניים שנמצאים על הכוונת של ריאל מדריד. יש לציין כי זידאן מעדיף דווקא את הצרפתי, כך מדווחים ב'אס', והוא עלה לראש רשימת הרכש בינתיים. אלא שאמבפה נמצא בחוזה עד 2022 והסכום שתדרוש פ.ס.ז' יהיה גבוה במיוחד, גם בימים קשים כאלה, והמעבר עלול להידחות לעונה שלאחר מכן.

במקרה של הולאנד, טוענים ב'אס, יש חשש גדול מאוד בדורטמונד מעזיבת בזק לריאל. לפי הדיווחים, כל ידיעה שעולה בנושא היא כמו פצצה שנוחתת על הצהובים-שחורים, שעוד לא הספיקו להתרגל לכוכב החדש. סוכנו של הולאנד, מינו ראיולה, כבר קיבל שיחה מדורטמונד כדי לדעת אם הדיווחים אכן נכונים. תג המחיר של האלאנד יעמוד על 75 מיליון יורו, כאשר למי ששכח, הוא נקנה ב-20 מיליון יורו.