ז'סוס על הרדאר של יובה, פוגבה סגר בריאל?

קוסטה יוצע לסיטי בתמורה, מילאן מפנטזת על איקרדי. העברות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.20 - 11:28
תחילת כתבה

אין ספק שאיטליה הייתה, ואולי עודנה, המדינה שנפגעה יותר מכולן ממשבר הקורונה. כבר לא מדובר רק בספורט, אלא בחיי אדם, אבל בליגה האיטלקית עדיין מנסים לשמור על שגרה ספורטיבית. הבוקר (שני), כחלק מההכנות לעונה הבאה, דווח בארץ המגף על שיובנטוס ומילאן כבר מחפשות חיזוק משמעותי.

ראשית, נתחיל עם מוליכת הסרייה איי. על פי דיווח של 'סקיי ספורטס', יובנטוס מחפשת להנחית כוכב בסדר גודל עולמי בעונה הבאה, והיא כבר הציעה למנצ'סטר סיטי טרייד בו תעביר לממלכה את דוגלאס קוסטה ותקבל תמורתו את גבריאל ז'סוס. עבור סיטי, ייתכן ומדובר בחיסכון מתבקש בשל עונש ההרחקה שספגה מאופ"א.

במקביל, מילאן מפנטזת על צירוף חלוץ בכיר שימלא את מקומו של זלאטן איברהימוביץ', שעל פי דל הדיווחים יפרוש בסיום העונה. השם העיקרי שעלה בינתיים בחדרי חדרים, הוא שמו של מאורו איקרדי, אק אינטר ושחקנה של פ.ס.ז'. איקרדי, שהיה בכושר נפלא מאז נחת בצרפת, רוצה לחזור לאיטליה, עם דגש על יובה, אבל אינטר לא מתכוונת לחזק את יריבתה. לכן, אופציית הרוסונרי הפכה רלוונטית.

בספרד, עולים דיווחים כי ריאל מדריד קרובה לסיכום על צירופו של פול פוגבה. הבוקר דווח בצרפת כי משבר הקורונה עלול לדחות בשנה את מעברו של קיליאן אמבפה לברנבאו, כך שלבלאנקוס יתפנה נתח גדול של כסף שמיועד להעברות. אם לא די בכך, מינו ראיולה, סוכנו של כוכב יונייטד, כבר היע את רצונו להעביר את אחד מכוכביו לריאל, אך ייתכן וזה יהיה מתייס דה לכיט, שלא התאקלם ביובה.