משחק כיסאות: הצומת של בייל, קיין ואמבפה

עתידם של שלושת הכוכבים קשור זה בזה. ריאל מתכננת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.04.20 - 20:57
תחילת כתבה

משבר הקורונה זעזע בצורה קשה מאוד את מועדוני הכדורגל וגם אם המשחקים יחודשו בזמן הקרוב לא בטוח שקבוצות מסוימות יוכלו להרשות לעצמם לבצע העברות יקרות. המצב לא פוסח גם על אריות אירופה שגם הן נפגעות וכעת נדרש מראשיהן להיות יצירתיים במיוחד על מנת לבצע עסקאות. בסיטואציה מסוימת קיליאן אמבפה, הארי קיין וגארת' בייל עשויים לעזוב את קבוצותיהם הנוכחית כאשר עתדיהם רקום זה בזה. ריאל מדריד מתכננת את עתידה כשהבאת אמבפה היא בעדיפות ראשונה.

קיליאן אמבפה מסיים את חוזהו בקיץ 2022 והחלוץ כבר דחה את חידוש החוזה מספר פעמים כשהוא מעוניין להגיע לבלנקוס. בקיץ 2017 היהלום הצרפתי היה קרוב לחתום בבירת ספרד אך כשהבין שמקומו בהרכב הפותח אינו מובטח בחר להגיע לפ.ס.ז'. במידה וריאל מדריד תצליח למצוא קבוצה לבייל העסקה עשויה לקרות מוקדם מהצפוי כשזינדין זידאן מעוניין מאוד ביהלום.

רק לפני ימים התייחס הארי קיין לאפשרות כי יעזוב את טוטנהאם ולראשונה כוכב הספרס אמר שזה ריאלי: "אני אוהב מאוד את הקבוצה אבל אני אדם שאפתן שרוצה להגיע לפסגות הכי גבוהות". דניאל לוי, בעלי טוטנהאם, הצהיר כי תג המחיר של החלוץ הוא 200 מליון יורו דבר שמוציא מהתמונה את ריאל מדריד. מי שכן עשויה לבחון את האפשרות היא פ.ס.ז'. אלופת צרפת הבינה כי אמבפה אינו מעוניין לחתום על חוזה חדש ודרכו לריאל מדריד סלולה, כנראה בקיץ הבא. העובדה שקבאני מסיים חוזה ואיקרדי חוזר לאינטר גורמת לעסקה להיות הגיונית לשני הצדדים.

בגיל 30 בלבד גארת' בייל הוא נטל רציני וריאל מדריד עושה הכל על מנת למצוא לוולשי קבוצה חדשה. למרות שהקיצוני כבר לא חלק משמעותי בקבוצה זידאן לא סופר אותו, בייל הצהיר מספר פעמים כי הוא מעוניין לכבד את חוזהו עד סיומו בקיץ 2022. במידה וקיין יעזוב את לונדון, האפשרות שבייל יגיע לספרס היא ריאלית בהחלט. הוולשי אוהב מאוד את המועדון וחזרה למקום בו פרץ עשויה להתניע את הקריירה שלו מחדש.