המאמן ומודל החיקוי: סוארס עונה לשאלות

החלוץ דיבר עם מעריציו על רגעיו הגדולים לאורך הקריירה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.04.20 - 06:48
תחילת כתבה

אחד החלוצים הגדולים של העשור האחרון, לואיס סוארס, ניצל את המשבר בשביל לדבר עם מעריציו ולענות להם על שאלות. למרות שבשנה האחרונה ניתן היה לראות כי ישנה ירידה בכושרו של סוארס בין אם זה בגלל הגיל ובין אם בגלל הפציעות החוזרות.

לאורך הקריירה החלוץ שיחק בחמישה מועדונים בהם אימנו אותו מספר מאמנים מצוינם אך כשנשאל מי השפיע עליו הכי הרבה סוארס ענה כי היה זה אוסקר טבארס, מאמנו בנבחרת אורגוואי במשך שנים ארוכות: "הוא השפיע עליי המון בקריירה ועיצב אותי כאדם. גם לואיס אנריקה היה מאמן נפלא, היו לו רעיונות ברורים מאוד וידע איך להוציא את המיטב ממני.

כאשר נשאל מה היה השער היפה ביותר שהבקיע, החלוץ קצת יותר התקשה מכיוון שלאורך הקריירה כבש מספר שערים מדהימים ביופיים, חלקם חשובים מאוד: "הרבה אשנים שואלים אותי את השאלה הזו ויש לי תשובות שונות. בכל זאת, אם אני צריך לבחור, שני השערים האהובים עליי הם בגמר קופה אמריקה 2011 מול פראגוואי ובגמר ליגת האלופות 2015 נגד יובנטוס.

האורגוואי גם ענה למעריציו שרצו לדעת כיצד אפשר להשתפר ולהפך לחלוצים טובים יותר: "קודם כל אתה צריך להאמין בעצמך וביכולות שלך, להיות חבר טוב לקבוצה ולעולם לא להרים ידיים בכדי להגשים את המטרות שלך על המגרש ומחוצה לו".