הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לסטנוייביץ' נמאס: סומא נחתך מפרטיזן

הסכסוך בין שני האקסים של מכבי חיפה הגיע לנקודת רתיחה. וגם: למה נאתכו 'פגע' לו באגו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.09.21 - 13:32
סומא. נשאר ללא קבוצה (Getty)
סומא. נשאר ללא קבוצה (Getty)
תחילת כתבה

סיידובה סומא, השחקן היקר בתולדות פרטיזן בלגרד ומי שהושאל בעונה אחת למכבי חיפה, נחתך מהקבוצה הסרבית והוא כעת שחקן החופשי. הרגע - סכסוך מתמשך עם המאמן אלכסנדר סטנוייביץ', סכסוך שהגיע לשיאו בימים האחרונים.

כבר לפני כשבועיים, בתקשורת הסרבית חשפו סערה סביב השניים. הקשר לקח חלק במשחקים של הנבחרת שלו, גינאה, במהלך החלון של מוקדמות המונדיאל, והדבר הזה לא היה מקובל על המאמן. מהדיווחים עלה כי סומא גם חזר לבלגרד באיחור בעקבות פרוטוקולי הקורונה וגם בלאגן בטחוני שאירע במדינתו. חוץ מזה, באחד המשחקים בליגה הסרבית הוא נפצע ובמועדון ביקשו שלא ימריא, ובכל זאת הוא עשה זאת.

אך הסכסוך הגיע לשיאו בסוף השבוע האחרון, כאשר סומא עלה בחשבון האינסטגרם שלו לשידור חי, בו הוא סיפר לטענתו את האמת מאחורי העובדה שהוא לא משחק, ואמר "אני לא רוצה להסתתר יותר". אחרי הפוסט שיצר סערה גדולה, במועדון הודיעו: "החלטנו להתיר את חוזהו של השחקן בשל התנהגות שעוברת על הקוד המשמעתי שלנו".

אגב, באחד האתרים הסרבים שסיקר את הכשלון המקצועי של סומא בקבוצה בשנתיים האחרונות, נכתב כי הוא לא הסתדר עם העובדה שביברס נאתכו מקבל קרדיט בהרכב. "לא הייתה אהבה גדולה ביניהם. הוא הרגיש שהעובדה שהקפטן הישראלי מחלק הוראות לכולם פוגעת לו באגו".