יפה שלי

לא היו מונדיאל או אולימפיאדה, אבל 2013 הביאה איתה לא מעט רגעים מרהיבים ומרגשים. רגע לפני שנעבור לזרועותיה של הבאה בתור, צפו בסיכום השנה בתמונות: ממסי ועד בולט, מלברון ועד לפטל. קליפ שאסור לפספס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.12.13 - 21:30
תחילת כתבה

אם תשאלו חובבי ספורט, תתקשו למצוא התלהבות. גביע העולם מגיע רק בעוד כמה חודשים, המשחקים האולימפיים עדיין רחוקים והעולם כולו כבר מתקשה להתרגש. אלא שבמבט לאחור, היו לא מעט רגעים שהונצחו בתמונות מרהיבות שחרתו את 2013 בזכרון הקולקטיבי, וקבעו את מקום כוכביהן בין דפי ההיסטוריה.

רגע לפני הפרידה מהשנה היוצאת וקבלת הבאה אחריה בזרועות פתוחות ותקוות גדולות, חזרנו למבט על אותן תמונות מרהיבות בקליפ סיכום שלא מותיר מקום לדמיון. כי מה שנכלל בו עולה על כל דמיון, ובכל זאת התרחש.

אותו הרגע בו המכונה הדורסנית של באיירן מינכן השלימה טרבל אדיר, הנקודה בזמן בה מסי (הוא ולא אחר) טמן פתק בין אבני הכותל, הזכיה הרביעית של סבסטיאן פטל באליפות הפורמולה 1 או פניו העגומות של איקר קסיאס על ספסל ריאל מדריד. זוהי רק טעימה ממה שהיה לנו, אבל הטעם עודנו מתגלגל על הלשון ומלטף את החיך.

אליפות העולם בשחייה בברצלונה, אוסיין בולט שוב מעלים את יריביו באליפות העולם באתלטיקה, מו פארה שולט בריצות הארוכות ולברון ג'יימס מודה לריי אלן על אליפות שניה ברציפות. וגם טוני פארקר וצרפת, יובנטוס שולטת באיטליה, אלכס פרגוסון מניח את המפתחות עם עוד אליפות ועוד ועוד ועוד. כבר מתגעגעים? צפו בקליפ המיוחד באיזור הווידאו שלנו.