מחוץ למונדיאל? חשש: פציעה חמורה לפלקאו

חלוץ מונאקו נפגע בברכו ופונה באלונקה במהלך משחק גביע. בנבחרת קולומביה כבר מחזיקים אצבעות שלא ייאלץ לפספס את גביע העולם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.14 - 19:58
פלקאו. המונדיאל בסכנה?
פלקאו. המונדיאל בסכנה?
תחילת כתבה

האם אחד הכוכבים היותר מסקרנים בכדורגל העולמי לא יוכל לקחת חלק בחגיגה הגדולה של הקיץ? מדובר בכוכב מונאקו ונבחרת קולומביה רדאמל פלקאו, שנפגע הערב (שלישי) בברכו במהלך משחק גביע זניח יחסית של קבוצתו, מול שאסלה הצנועה.  

עדיין לא ברור מהי חומרת הפציעה של "אל טיגרה", אך השחקן פונה מהמגרש בעזרת אלונקה, לאחר שלא הצליח לדרוך על רגלו תוך שהוא נאנק מכאבים. החלוץ כבש את השער הראשון במשחק (שהסתיים ב-0:3 למונאקו), אך בדקה ה-41 הוא כבר ספג את התיקול החריף שגרם לפגיעה.

ברחבי היבשת כבר דווח עם פציעה לא קלה, כאשר נראה שרגלו של השחקן התקפלה בצורה לא טבעית. לאחר סיום המשחק מונאקו כבר הוציאה הודיעה רשמית בה נכתב כי מדובר בפציעת ברך וכי המועדון ממתין לתוצאות הבדיקות שכבר נערכו לחלוץ.

אם אכן מדובר שפציעה שתשבית את השחקן למספר חודשים הוא עלול כמובן לפספס את גביע העולם שיפתח ביוני - המפסידה הגדולה מכולן, מלבד השחקן, תהיה קולומביה. פלקאו הוא הכוכב הגדול ביותר של הנבחרת, אותה הוליך למונדיאל לאחר קמפיין מוקדמות מרשים. מלבדו, הנבחרת הדרום אמריקאית גם נהנית משחקני התקפה איכותיים כמו חאמס רודריגס, ג'קסון מרטינס וקרלוס באקה.

"איבדנו את רדאמל פלקאו, וזו מכה קשה להמשך הדרך", אמרו חברו של הקולומביאני לקבוצה, ז'רמי טולאלאן, "אני חושב שזה חמור, החדשות לא מעודדות עבורו".