זלאטן יטיל וטו? "אני לא חושב שדי מריה נחוץ"

כוכב פ.ס.ז' לא רוצה את הארגנטיני: "זכינו במספיק תארים גם ללא די מריה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.14 - 17:52
תחילת כתבה

ההעברה של אנחל די מריה לפ.ס.ז' נראית בלתי נמנעת ועניין של זמן בלבד. דיווחים שונים באירופה מספרים על כך שהצרפתים ישאלו את שחקן ריאל מדריד בעונה הקרובה תמורת 10 מיליון יורו, כדי לפתור את בעיית חוקי ה"פייר-פליי הכלכלי", ובקיץ הבא די מריה יעבור באופן מלא עבור 70 מיליון נוספים.

עם זאת, דווקא זלאטן איברהימוביץ' לא נשמע מתלהב במיוחד מהקיצוני הארגנטיני. "אני לא יודע אם אנחנו צריכים את די מריה", אמר השבדי הענק, "יש לנו סגל גדול שבחודשים האחרונים השיג הרבה תארים בלעדיו. צריך לשאול את המאמן בכל מה שקשור לרכש".

מי שהביע תחושות שונות לחלוטין הוא אדינסון קבאני, ששיבח את "אל פידאו" - למרות שהוא עשוי להגיע על חשבונו: "אנחנו תמיד מחפשים לצרף אלמנטים חדשים לקבוצה. לדי מריה יש הרבה איכויות, הוא שחקן פנטסטי והוא יתקבל בברכה בפאריס".

על כל פנים, זלאטן דיבר לאחר שפ.ס.ז' גברה 0:2 על גנגאן וזכתה בסופרקאפ הצרפתי, והתייחס לכוונות של המועדון השנה. "רצינו להביא עוד תואר לפאריס", אמר החלוץ בן ה-32, "יש לנו קבוצה אדירה וכל הניצחונות הם חשובים, מכיוון שאם לא ננצח, יהיו מי שיבקרו אותנו. בשנתיים שלי פה זכינו בחמישה תארים, ואני חושב שיש לנו סיכויים טובים להמשיך לנצח".