עקף את סוארס: ברנדאו הורחק לשישה חודשים

מוגזם או לא? החלוץ ספג עונש כבד לאחר ששבר את האף של טיאגו מוטה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.09.14 - 17:20
תחילת כתבה

אם אתם בין אלה שחשבתם שהעונש שלואיס סוארס קיבל על נשיכת ג'יורג'יו קייליני היה מוגזם, מעניין מה תהיה דעתכם על העונש שספג היום (שישי) ברנדאו. חלוץ באסטיה הורחק על ידי ההתאחדות הצרפתית ל-6 חודשים לאחר שנגח בפניו של טיאגו מוטה מפ.ס.ז' ושבר את אפו.

האירוע התרחש בסיום המשחק בין הקבוצות במחזור ה-2 בצרפת לאחר שהשחקנים התעמתו בחדר ההלבשה. המעשה של הברזילאי גרר אחריו סערה גדולה בכדורגל הצרפתי. על אף שברנדאו התנצל בפני מוטה, נשיא פ.ס.ז' נאסר אל חאליפי לחץ ש"יש להרחיק אותו לכל החיים".

החלוץ הושעה מפעילות עד שתתקבל החלטה בעיניינו וחודש לאחר המקרה, נגזר דינו. "לאחר ששמענו את שני הצדדים החלטנו להטיל על ברנדאו עונש הרחקה של חצי שנה", פורסם בהודעה שהוציא בית הדין של ההתאחדות הצרפתית. "מאחר והשחקן כבר לא שיחק במשך חודש, הוא יוכל לשוב לפעילות ב-22 בפברואר 2015".

ברנדאו כעת יחמיץ כ-21 משחקים של קבוצתו, זאת לאחר שעבר אליה רק הקיץ מסנט אטיין. הוא הספיק לערוך שתי הופעות בלבד במדיה. להזכירכם, זאת הפעם הראשונה בה הברזילאי מעורב בסקנדל רציני והוא סופג עונש חמור משקיבל סוארס (ארבעה חודשי הרחקה). בניגוד אליו, אצל האורוגוואי זאת לא הייתה הפעם הראשונה בה היה מעורב בשערורייה. עונש מוגזם או לגיטימי? החליטו אתם.