אמרי שקל לשלול את סרט הקפטן מטיאגו סילבה

דיווח: מאמן פ.ס.ז' רצה למנות את קבאני אחרי ה-6:1. החלוץ האורוגוואי יקבל מנוחה לקראת ריאל, לא נכלל בסגל לטולוז

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.18 - 19:58
תחילת כתבה

ארבעה ימים לפני שהיא יוצאת לסנטיאגו ברנבאו למשחק שאולי יכריע את העונה שלה ועם רצף של חמישה ניצחונות מאחוריה, פ.ס.ז' תפגוש בחזרה הגנרלית את טולוז במסגרת המחזור ה-25 בליגה הצרפתית. קיליאן אמבאפה ומרקו וראטי יעמדו לרשותו של אונאי אמרי למפגש מול היריבה מהתחתית, אבל ייעדרו במחזור הבא מול שטרסבורג בשל השעיות.

אמרי הוציא גם את אדינסון קבאני מהסגל כדי להעניק לו מנוחה לקראת ריאל. בנוסף, לייבין קורזאווה הפצוע וטיאגו מוטה מחוץ ל-18.

בעוד בפ.ס.ז' דרוכים לפני מפגש הענקיות בליגת האלופות, "לה פריסיאן" מערער את האידיליה ששררה בימים האחרונים בחדר ההלבשה של המועדון. על פי העיתון, בתום העונה שעברה שקל המאמן, אונאי אמרי, להעביר את סרט הקפטן מזרועו של טיאגו סילבה לאדינסון קבאני או מרקיניוס ולחפש חיזוק נוסף להגנה.

בפ.ס.ז' נהנו להתאמן בשלג:

בעיתון טוענים כי בתוך הקבוצה יש מי שחושב שהבלם בן ה-33 לא ניחן בתכונות של מנהיג. אמנם הוא אחד הוותיקים במועדון, אבל האישיות שלו יותר מופנמת ושבירה, וזה בא לידי ביטוי במשחקים מול יריבות חזקות. רגע השבירה היה ב-6:1 לברצלונה בשנה שעברה, אז הברזילאי התייחס בביטול להוראות המאמן ומשך את חבריו אחורה.

בסופו של דבר, התכניות של אמרי, כולל הרעיון לצרף את פפה מריאל מדריד, נגנזו ויש הטוענים כי עזרה לכך החברות בין טיאגו סילבה לבעלים של הקבוצה, נאסר אל חליפי. בנוסף, הרחבת המחנה הברזילאי במועדון עם צירופם של ניימאר ודני אלבס עוד יותר ביסס את מעמדו. עם זאת, שחקן עבר של הקבוצה צוטט בעילום שם כאומר: "קפטנים מסויימים אהובים, אחרים זוכים לכבוד, הוא לא זה ולא זה".

הבלם עצמו אמר לקראת השבועות המכריעים: "כל המשחקים שלנו יהיו קשים במחצית השניה של העונה. אנחנו צריכים להתמקד במפגש עם טולוז, רק לאחר מכן נחשוב על ריאל. בעונה שעברה הפסדנו להם בחוץ ואנחנו צריכים לשחק טוב כדי לנצח".

הדפס