דיווח: פ.ס.ז' לא תעמוד בדרכו של ניימאר

בקבוצה יקשיבו להצעות. אל חלאיפי במסר: "אני לא רוצה שחקנים עם גינונים של כוכבים". דיווח: אמבפה פגוע מעזיבת אנטרו הנריקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.06.19 - 23:03
תחילת כתבה

נראה שהכישלון של פאריס סן ז'רמן בעונה החולפת עשה את שלו. לאחר שבעבר פורסם על היחס המיוחד לו זוכים שחקני הקבוצה בדגש על ניימאר, נראה שלהנהלת הקבוצה נמאס. לפי דיווח ב"ל'אקיפ", שבניגוד לעבר, אלופת צרפת לא תתנגד לעזיבה של ניימאר ושאם תגיע הצעת ענק עליו, היא לא תעמוד בדרכו. עוד נכתב כי הסוכן הישראלי פיני זהבי, שתיווך במעבר מברצלונה לבירת צרפת, ינסה להחזירו לקאמפ נואו.

חיזוק לדיווח מגיע מדבריו של נשיא המועדון, נאסר אל-חלאיפי, שרמז על כך בראיון ל"פראנס פוטבול":"השחקנים יצטרכו לקחת על עצמם יותר אחריות מאשר בעבר, וזה יצטרך להיות שונה לחלוטין. הם יצטרכו לעשות יותר ולעבוד יותר קשה. הם לא שם בשביל הכיף. ואם הם לא מסכימים עם זה, הדלתות פתוחות. צ'או! אני לא רוצה שחקנים עם גינונים של כוכבים".

בראיון שיתפרסם במלואו ביום שלישי, אל-חלאיפי התייחס גם לשינוי בעמדת המנהל המקצועי בימים האחרונים, כשלאונרדו מונה במקומו של אנטרו הנריקה: "הבנתי שהשינוי היה חיוני, אחרת היינו עומדים במקום. סגרנו את העניין בינינו בשתי דקות. הוא יהיה אחראי על התחום הספורטיבי. ליאו הוא האיש שלי, הוא מדהים. יש לי אמון מוחלט בו. הסמכות הטבעית שלו תעשה טוב לכולם, במיוחד לשחקנים".

מי שפחות מרוצה מהעזיבה של הנריקה, לפחות לפי "אס", הוא קיליאן אמבפה. על פי הדיווח, מדובר במכה קשה עבור הכוכב הצעיר וסביבתו, מאחר שהפורטוגלי היה אחד האחראים העיקריים למעברו של החלוץ ממונאקו לפ.ס.ז', בהישארות שלו בבירת צרפת ולמעשה, איש האמון של השחקן והמתווך שלו להנהלה. עדות לכך אפשר היה לראות בהודעה הפרידה של הצרפתי מהמנהל המקצועי ברשתות החברתיות: "תודה מיסטר על כל מה שעשית פה עבורי".

עוד נכתב שבסביבתו של אמבפה לא מקבלים בברכה את לאונרדו, אותו הם רואים כאיש של ניימאר, והוכחה לכך היא המכירה של מוסא דיאבי והפרידה המתקרבת מטימוטי וואה, זאת לאחר שהכוכב הברזילאי האשים לאחר ההפסד בגמר הגביע את הצעירים חסרי הניסיון. אין ספק שפלורנטינו פרס וריאל מדריד יעקבו אחרי ההתפתחויות.