בארסה: שני שחקנים ו-100 מ' על ניימאר

דיווח: הקטאלונים שיפרו את הצעתם. עתידו יוכרע בחודש הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.07.19 - 21:27
תחילת כתבה

בוידאו: שחקני פ.ס.ז' חוזרים לאימונים לקראת עונת 2019/20

בסביבת ניימאר אופטימיים שהשחקן יחזור לברצלונה עוד הקיץ. לפי דיווחים בצרפת, בשבועיים הקרובים צפויות התפתחויות בנושא העברתו של הברזילאי, שמעוניין לחזור לאלופת ספרד במדיה שיחק עד קיץ 2017. ברצלונה, מצדה, ממשיכה לנסות למצוא את הנוסחה הכלכלית שתאפשר לה להשלים את ההחתמה, שעתידה להפוך לאחת מהיקרות בהיסטוריה של הכדורגל העולמי.

לפי דיווח של סקיי גרמניה, הקטאלונים הציעו לפ.ס.ז' 100 מיליון יורו תמורת הכוכב הברזילאי ובנוסף עוד שני שחקנים לבחירה. בארסה איפשרה לפאריז לבחור מתוך רשימה של שישה שחקנים, ביניהם ארבעה ידועים: פליפה קוטיניו, עוסמן דמבלה, איבן ראקיטיץ', נלסון סמדו ומאלקום.

המכשול הוא שגם קוטיניו וגם ראקיטיץ' לא רוצים לעבור לקבוצה הצרפתית. כאשר בארסה בעצמה לא מעוניינת שעוסמן דמבלה יימכר, אבל כעת הגישה הצעה חדשה, שככול הנראה כוללת גם את הצרפתי.

נושא משמעותי נוסף במשא ומתן בין ניימאר לברצלונה, הוא החוב לרשויות המיסים. כזכור, לאחר מעברו של הברזילאי לפ.ס.ז', ברצלונה סירבה לשלם לו 26 מיליון יורו מתוך 40 מיליון שהובטחו בתור מענק חתימה, בטענה שבמעבר מהמועדון הוא הפר את החוזה. עתה, במסגרת הדיונים על העלמות מיסים מצד הקבוצה והשחקן, הרשויות בספרד שמו את ידיהן על הכסף: רשות המיסים תעקל את בונוס החתימה שהובטח לניימאר על ידי ברצלונה, במסגרת חידוש החוזה שלו ב-2017.

חוב המיסים של ניימאר, נותר כאחד מהמכשולים המרכזיים בדרך לחזרתו של הברזילאי לברצלונה. לפי הדיווחים, קיים סיכוי שהשחקן לא יורשה להופיע בליגה הספרדית עד שיסדיר את החוב הפתוח. במקרה כזה, כל ההעברה תוטל בספק.