לעיני הקבוצה: לאונרדו נזף בניימאר באימון

הכוכב איחר, המנהל המקצועי של פריז הגיב. טוכל: הוא יישאר

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.19 - 14:10
תחילת כתבה

בוידאו: שחקני פ.ס.ז' חוזרים לאימונים לקראת עונת 2019/20

כשברקע שמועות מתגברות על מעבר אפשרי של הברזילאי לברצלונה, מערכת היחסים בין ניימאר לבין פ.ס.ז' ממשיכה להתדרדר: לפי פרסומים בספרד, לאונרדו, המנהל המקצועי של המועדון מפריז, נזף בניימאר מול חבריו לקבוצה בגין איחורו של הכוכב לאימון. האירוע לא שיפר את מערכת היחסים הרעועה ממילא בין הצדדים ומסתמן כי בשלב זה כבר לא ניתן יהיה לתקן אותה.

עם זאת, בריאיון שקיים לקראת יציאת המועדון למשחקי הכנה בסין, אמר מאמן הקבוצה, תומס תוכל, כי לניימאר חלק משמעותי בתכניות המועדון והוא עתיד להישאר חלק מהקבוצה. "אין בעולם מאמן שלא היה רוצה את ניימאר בקבוצה שלו, ולנו יש את הזכות שהוא בסגל שלנו", הסביר תוכל. "הוא [ניימאר] מתאמן עם הקבוצה ויטוס איתנו לסין למשחקי ההכנה".

בתוך כך, בברצלונה שומרים על אופטימיות בנוגע להחתמתו של הכוכב הברזילאי והחליטו להמתין להתפתחויות בצרפת. לפי דיווחים, במועדון הקטאלוני הגיעו למסקנה שמכיוון שהשחקן רוצה לעזוב את פ.ס.ז' והמועדון יודע על כך, בסופו של דבר המועדון הצרפתי ייאלץ להגיע לשולחן המשא ומתן. למרות הכל, לפי פרסומים בצרפת, שום התפתחות לא נרשמה בשבועות האחרונים. "לא קיבלנו שום הצעה על ניימאר", אמר המנהל המקצועי של פ.ס.ז'. "עד שתגיע הודעה אחרת מהמועדון, הוא שחקן שלנו".