"בארסה תשאל את ניימאר עם אופציית רכישה"

דיווח: הקטאלנים ופ.ס.ז' מגבשות מתווה כדי לזרז את התהליך

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.19 - 07:19

תגיות: ניימארפ.ס.ז'

תחילת כתבה

בלי לשחק דקה, לניימאר כבר יש תואר הראשון לעונת 2019/20. במקביל לדיווחים הבלתי פוסקים בנוגע לחזרתו לברצלונה, הכוכב הברזילאי צפה בחבריו לפאריס סן ז'רמן זוכים בסופר קאפ הצרפתי אחרי 1:2 על ראן. הוא עצמו לא ממש התרשם מה"הישג", אבל מרקו וראטי דאג לדחוף אותו לחגיגות, שיכולות להיות האחרונות בהחלט עבורו בבירת צרפת.

בינתיים, ב"ספורט" הקטאלני דווח על מתווה חדש שיקרב את ניימאר לברצלונה מהר יותר ויעקוף את חוקי הפייר פליי הפיננסי. הקטאלונים מתכוונים לשאול את הברזילאי לעונה אחת עם אופציית רכישה בסיומה, מה שיאפשר להם לעבור את הקיץ ללא בזבוז סכום עתק נוסף אחרי רכישתו של אנטואן גריזמן.

כדי להבין טוב יותר את העובדה שניימאר הגיע לנקודת אל חזור בפ.ס.ז' די לראות את התגובה שלו לשערים בסופר קאפ. הכוכב הברזילאי נותר יושב במקומו ביציע הכבוד כשקיליאן אמבפה ואנחל די מריה הרעידו את הרשת של ראן, וכאמור, נגרר לחגיגות הזכיה בעל כורחו.

קיליאן אמבפה, שטען לפני המשחק שהוא רוצה שניימאר יישאר, לא קיבל יפה את ההתחמקות שלו מהחגיגות. לאחר שווראטי דחף את הכוכב הסורר, הצרפתי, שכבש את שער השוויון מול ראן, דאג להזיז אותו "בצחוק" מתמונת הזכיה.