ניימאר: "לעולם לא אשכח את הנזק שנגרם לי"

הכוכב על סגירתו המסתמנת של תיק האונס: "העולם שלי התרסק לקרקע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.08.19 - 18:16
תחילת כתבה

עדיין לא ברור אם ניימאר ישחק בעונה הבאה בברצלונה, בריאל מדריד או בפאריס סן ז'רמן, אך בצל הסאגה המתמשכת, הברזילאי רשם ניצחון מחוץ לתחומי המגרש. התביעה בפרשת האונס בה נחשד הגישה בקשה לבית המשפא בברזיל לסגור את התיק, ואם היא אכן תאושר, הכוכב יוכל להמשיך בחייו כרגיל.

בתגובה לאירועים, ניימאר פרסם פוסט באינסטגרם בו תיאר את תחושותיו הקשות: "זה היה שלב בחיים שלי שלא אשכח לעולם מסיבות רבות, בעיקר בגלל הנזק שנגרם לי, למשפחתי, ולאנשים שבאמת מכירים אותי. אם להיות כן, אני לא יכול לומר שאני שמח, אלא יותר שהוקל לי. הצלקת הזו תזכיר לי שאנשים יכולים לעשות דברים טובים, אבל גם את הכי גרועים".

"כן, העולם שלי התרסק לקרקע", המשיך הברזילאי. "אבל כמו שאגדת ג'יו ג'יטסו אמרה פעם: הקרקע היא הסוף של הכל, אבל בשבילנו היא רק ההתחלה. אני מקווה שזו לא רק התחלה חדשה עבורי, אלא עבור כל מי שסבלו מהאשמות שווא ומעל לכל, עבור כל אישה שהייתה קורבן לדבר כזה. אני מאחל להם להיות חזקים, להילחם ולהשיג את כל מה שמגיע להם. כמו תמיד, תודה לאל על הכל".

View this post on Instagram

Esse vai ser um capítulo jamais esquecido na minha vida por muitos motivos, o principal deles “ O DANO” causado em mim, na minha família e nas pessoas que realmente me conhecem. Vou ser sincero e não vou dizer que estou feliz, mas sim aliviado. A cicatriz vai continuar pra me lembrar o quanto o ser humano é capaz de fazer coisas boas mas também de fazer coisas RUINS! Sim, meu mundo desabou e fui pro chão ... mas como diz uma lenda no jiu-jítsu “para muitos o chão é o fim de tudo, pra nós é só o começo” Que seja o começo não só pra mim, mas pra todos que sofreram esse tipo de falsa acusação e PRINCIPALMENTE pra toda MULHER que é REALMENTE vítima deste ato. O meu desejo é que vocês sejam fortes, lutem e consigam tudo que todas vocês merecem! Obrigado Deus POR TUDO, sempre 🙏🏽❤️

A post shared by 3n310ta 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) on