לאונרדו: "ניימאר התאושש מהפציעה לחלוטין"

המנהל המקצועי סתר את הרופא, שטען שהחלוץ ייעדר, והוסיף: "הוא שחקן של פ.ס.ז'"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.08.19 - 19:19
תחילת כתבה

מדי יום צצים להם שלל דיווחים בנוגע לעתידו של ניימאר, אבל יכול מאד להיות שמי שתזכה בסופו של דבר בשירותיו תיאלץ להמתין עד שתקבל אותו בשיאו. ב"פריסיאן" שוחחו עם מי שהיה בעבר אחראי למחלקה הרפואית של פאריס סן ז'רמן, שטען שהכוכב טרם התאושש מהפציעה שעבר. מנגד לאונרדו, המנהל המקצועי של המועדון, הגיב לשמועות הללו ובעצם סתר את דברי הרופא.

"הדברים מאד פשוטים, ניימאר היה תחת השגחה של הרופאים והמנתחים הטובים בעולם בשלבים המוקדמים של העונה", אמר לאונרדו. "הפציעה שלו לגמרי החלימה. שמועות שהוא נותק מהקבוצה? הן שגויות. הוא לא נדחק החוצה, הוא רק ממשיך לפעול בהתאם לתכנית ההתאוששות האישית שלו. הוא שחקן של פ.ס.ז', הוא עדיין פה לעוד שלוש שנים, אל תשכחו זאת. אנחנו צריכים לנתח הכל ולבדוק לעומק דברים לפני שהוא יוכל לחזור לשחק".

לגבי התגובות הקשות שניימאר ספג מהאוהדים במהלך המשחק הראשון של הליגה, אליו החלוץ כלל לא הגיע, לאונרדו הוסיף: "היו לו טעויות. לא הכרתי אותו לפני שהגיע לפה. ככל שהזמן עובר אני לומד להכיר אותו יותר. אני באמת חושב שהוא ילד טוב עם רקע טוב. וכמובן שעל המגרש הוא שחקן מדהים. כן, יש מגעים לגבי העתיד שלו, אבל שום דבר עדיין לא מתקדם".

עוד לפני כן, ד"ר אריק רולאן סיפר שלניימאר יש עדיין רגישות בכף רגלו הימנית, זכר לפציעה באימון של נבחרת ברזיל לפני הקופה אמריקה. אם יחזור לשחק בזמן הקרוב, ישנו חשש שהפציעה של הכוכב תחזור ואף תחמיר, מה שייאלץ אותו להיעדר מהמגרשים למספר חודשים.

ברצלונה וריאל מדריד נאבקות על שירותיו של ניימאר וכבר הגישו הצעות לפ.ס.ז' - זאת לפי כלי התקשורת בספרד ובצרפת - אבל האלופה הצרפתית פסלה את שתיהן. יכול מאוד להיות שגם שתי הענקיות הספרדיות מודעות לבעיה של ניימאר, מה שמונע מהן להעלות הילוך בגזרתו. בינתיים, הוא מתאמן בנפרד מחבריו עד למציאת פתרון.

כזכור, ניימאר סבל משלוש פציעות קשות בשנתיים בהן נמצא בפ.ס.ז': אחת גרמה לו לפספס את החצי השני של עונת 2017/18 והשנייה חצי מעונת 2018/19. הכוכב חזר לכשירות ממש עם סיום העונה שעברה והספיק לשחק בגמר הגביע הצרפתי, אבל, כאמור, נפצע שוב רגע לפני הקופה אמריקה הביתי.