בארסה החליטה להגיש הצעה רשמית על ניימאר

דיווח. ראשי המועדון נפגשו: "יש סיכוי טוב שנגיע לסיכום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.08.19 - 15:50
תחילת כתבה

שבועיים לסגירת חלון ההעברות ועדיין לא ידוע איפה ישחק ניימאר העונה. הכוכב הברזילאי נחוש לעזוב את פ.ס.ז', הוא עדיין לא שיחק איתה מתחילת ההכנה וכל זה כשברצלונה וריאל מדריד ממתינות להתפתחויות. למרות ההתעניינות של השתיים ואפילו ביקור של נציגי הקטאלונים בצרפת בניסיון לקדם את המו"מ, לא הושג סיכום בין המועדונים.

כעת, כך נראה, בארסה מתכננת ניסיון אחרון להחתים את ניימאר. בצל דיווחים שריאל נמצאת בעדיפות על הקטאלונים בכל הנוגע לכוכב הברזילאי, בתקשורת הקטאלונית פורסם היום (שני) בצהריים כי ראשי אלופת ספרד נפגשו וסיכמו על הגשת הצעה רשמית לפ.ס.ז', שתוכנה לא ידוע. "אנחנו בטוחים בעצמנו, יש סיכוי שנגיע לסיכום", אמרו גורמים בבארסה.

כידוע, הקטאלונים מגלים עניין בניימאר כבר זמן רב והמזכיר הטכני, אריק אבידל, אף היה בפאריס כדי לקדם את המו"מ בין המועדונים. עם זאת, בפ.ס.ז' לא התלהבו מההצעה של בארסה ואחרי שפיליפה קוטיניו עבר לבאיירן מינכן, הסיכוי של ניימאר לחזור לקאמפ-נואו קטן עוד יותר. הפריזאים בכל מקרה מעדיפים למכור את הברזילאי לבלאנקוס, שגם הם מכינים הצעה אחרונה אחרי שיחות בין נציגי המועדונים במהלך סוף השבוע.

כידוע, פלורנטינו פרס מעוניין להחתים את ניימאר, שחמק ממנו פעמיים בעבר. במדריד משוכנעים שהחתמתו של אדן הזאר לא מספיקה ושדרוש רכש גדול נוסף. בפ.ס.ז' ביקשו לקבל את ויניסיוס כחלק מהעסקה, מה שנתקל בסירוב מצד ריאל. גם שמותיהם של רפאל וראן, חאמס רודריגס, קיילור נבאס, איסקו וכרים בנזמה עלו, אם כי לפחות בכל הנוגע לאחרון, הסיכוי שזינדין זידאן יוותר עליו שואף לאפס.

אמש פ.ס.ז' הפסידה בלי ניימאר 2:1 לראן למרות שער יתרון של אדינסון קבאני. "כרגע ניימאר לא יכול לשחק כי הוא לא התאמן כמו השחקנים האחרים והסיכון לפציעה גבוה מדי", הבהיר תומאס טוכל. על הסיטואציה הוסיף המאמן: "שום דבר לא השתנה - חלון ההעברות פתוח וזה לא ייפתר היום או מחר. הוא לא יעזוב בלי שיגיע מחליף במקומו".

תיאגו סילבה, חברו של ניימאר לפ.ס.ז' ונבחרת ברזיל, אמר: "זה קשה לכולם, אבל זה לא תירוץ. זה לא מה שגרם לנו לאבד ריכוז. חבל שהפסדנו כבר במחזור השני, אני מקווה שזה ההפסד האחרון שלנו. זו לא הפ.ס.ז' שאנחנו מכירים".