ניימאר מחוץ לסגל פ.ס.ז' לקראת טולוז

עתיד הברזילאי עוד מעורפל. דיווח: ווילפריד זאהה יחליפו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.08.19 - 14:14
תחילת כתבה

בעוד בל'אקיפ דיווחו אתמול (שבת) על שביתת נשק בין פ.ס.ז' לניימאר, למרות הדרישה של תומאס טוכל לפני המשחק מול טולוז (22:00) לפתור את העניין כמה שיותר מהר, היום טוענים בתקשורת האנגלית כי באלופה הצרפתית סימנו מחליף לברזילאי. "משלחת של הקבוצה הגיעה ללונדון כדי לנהל מו"מ על העברתו של ווילפריד זאהה מקריסטל פאלאס", נכתב בכותרת של הדיילי מייל.

באנגליה טוענים כי פ.ס.ז' מוכנה להציע 100 מיליון ליש"ט עבור השחקן, כסף שיגיע מהמכירה של ניימאר לברצלונה או לריאל מדריד. בנוסף, במועדון הצרפתי ינסו לצרף גם את פאולו דיבאלה מיובנטוס. זאהה לקח חלק בניצחון פאלאס 1:2 על יונייטד בשבת האחרונה, אבל היה קרוב לעזוב לאברטון לפני סגירת החלון האחרון.

כזכור, בימים האחרונים חלה התחממות ביחסים בין ניימאר לבין הנהלת פ.ס.ז', או כפי שהם כינו זאת ב"ל'אקיפ" - "הסתיימה המלחמה". "הם מדברים ואפילו עושים זאת בצורה רגועה", נכתב בכלי התקשורת הבכיר במדינה. למרות זאת, הברזילאי נותר מחוץ לסגל הקבוצה לקראת המשחק הערב מול טולוז.

בד בבד, אצל המועמדת הבכירה לקלוט את הכוכב הברזילאי, לפחות על פי הדיווחים, עומס החום עולה. ב"מארקה" הספרדי נטען כי שחקני ברצלונה כועסים על הנשיא ג'וזפ מריה ברתומאו, שכן לטענתם "הוא לא עושה מספיק" כדי להנחית בחזרה את ניימאר.

בעיתון המדרידאי דווח כי ניימאר סיפר לכמה מחבריו לשעבר כי ברצלונה הגישה הצעה בסך "רק" 140 מיליון יורו - פחות משמעותית מדרישותיה של פאריס סן ז'רמן. כתוצאה מכך, בחדר ההלבשה של אלופת ספרד ישנו חוסר שביעות רצון מהתנהלות המושכים בחוטים.