אמבפה ייעדר כחודש, קבאני שלושה שבועות

כוכבי פ.ס.ז' בספק לפתיחת ליגת האלופות. ניימאר יישאר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.08.19 - 15:26
תחילת כתבה

כשהוא רק בן 20, קיליאן אמבפה הגיע לציון דרך מרשים - הופעה 100 בליגה הצרפתית - אבל ממש לא כך הוא דמיין שהיא תיראה. הכוכב הצרפתי נפצע ב-0:4 הקליל של פאריס סן ז'רמן על טולוז, ועל פי דיווח בצרפת הוא סובל מקרע בשריר - דבר שיגרום לו להיעדר מהמגרשים בין שלושה שבועות לחודש. המשמעות: אמבפה צפוי להחמיץ את פתיחת ליגת האלופות.

אמבפה לא היה היחיד שנפצע. עוד קודם, האלופה הצרפתית איבדה את אדינסון קבאני, שנפצע והוחלף כבר אחרי 11 דקות. החלוץ האורוגוואי צפוי גם כן להחמיץ את שלושת השבועות הקרובים - וגם הוא בספק לפתיחת שלב הבתים של ליגת האלופות.

ללא אמבפה וקבאני, מי שהיה יכול לתרום לפ.ס.ז' מאוד הוא ניימאר, אבל הכוכב הברזילאי כבר חושב על היעד הבא. "לאונרדו יודע שאני רוצה לשמור עליו פה. הסיטואציה עדיין לא ברורה ואני מקווה שהיא תיסגר כמה שיותר מהר. הוא שחקן נהדר וחשוב מאוד עבורנו", סיפר טוכל.

אז מי לקח פיקוד בהיעדרם של הכוכבים? הגיבור הבלתי צפוי מקסים צ'ופו מוטינג. רק לפני קצת יותר משנה הוא ירד לליגת המשנה באנגליה עם סטוק וכעת הקמרוני חגג צמד שסידר לפ.ס.ז' ניצחון משכנע. "הוא היה מדהים, מדובר בשחקן שיכול לעזור לנו המון גם אם הוא לא בעמדה האהובה שלו. יש לו הרבה איכויות ומקווה שקיבל הרבה ביטחון", פרגן טוכל.