"עשינו הכל כדי שניימאר יחזור לברצלונה"

אביו שפך אור: "היה שמח שם". וגם: המתלוננת הואשמה בהונאה

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.09.19 - 06:44
תחילת כתבה

בזמן שבנו מנסה לחזור לכושר משחק במדי נבחרת ברזיל, ניימאר סניור שפך אור על הסאגה הכי ארוכה של הקיץ האחרון - הרצון של הברזילאי לעזוב את פ.ס.ז'. אחרי אינספור ניסיונות, חלון ההזדמנויות של הכוכב נגמר והוא נשאר בצרפת, מכיוון שלקטאלונים לא היו את המשאבים להחזירו לקאמפ נואו, אבל איך זה מרגיש להיות בצד של ניימאר?

"כסוכן שלו, אתה מרגיש חלש כשאין לך את האופציה להרשות לו לבוא וללכת", הסביר אביו של הכוכב. "אין סעיף יציאה בחוזה שלו וזה הופך את הדברים לקשים הרבה יותר. ברזילאי יכול להיות שמח רק איפה שטוב לו, והוא היה שמח בברצלונה. כשחבריו שאלו אותו אם הוא רוצה לחזור זה הכעיס אותו. באמת שנלחמנו כדי למצוא הסכם, עשינו את הכי טוב שלנו למענו".

אבל האם זה היה הניסיון האחרון? ה'טוטוספורט' האיטלקי דיווח אתמול כי השמועות על חזרתו של ניימאר לא באמת הסתיימו, אלא רק נדחו מעט. ע"פ הדיווח, מנהלה המקצועי של פ.ס.ז', לאונרדו, עדיין מעוניין "להיפטר" מהכוכב הברזילאי, שכן הוא קצת מאס בסאגה סביבו, והוא מתכוון למכור אותו כבר בינואר הקרוב, כשהקונה היחידה שנראית באופק היא איך לא, ברצלונה

בנושא אחר, הדוגמנית הברזילאית נג'ילה טרינידד, שטענה כי ניימאר אנס אותה ואף יצאה עם הסיפור לתקשורת, הואשמה בכמה אישומים בסאו פאולו לפיהם היא "רקחה מזימה שטנית" כנגד הכוכב. כזכור, טרינידד חשפה את זהותה לא פעם והתלוננה על שהוטרדה מינית, בעוד היא חושפת שיחות וואטסאפ בין השניים. אותו תיק נסגר בעקבות מחסור בראיות, אבל כעת היוצרות התהפכו ודווקא הדוגמנית היא זו שמואשמת בהונאה.