22:00: פ.ס.ז'-מונאקו, קרב ראשון מבין 2

הקבוצות תיפגשנה שוב בעוד שלושה ימים. טוכל: "זה מוזר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.20 - 10:52
תחילת כתבה

פאריס סאן ז'רמן תחזור מפגרת חג המולד, כאשר תארח בביתה את מונאקו הערב (ראשון, 22:00, שידור ישיר ב-5SPORT), וכבר בעוד שלושה ימים תצא למשחק חוץ מול אותה מונאקו. הסיבה: מדובר במשחק השלמה מהסיבוב הראשון של הליגה.

ראשון, 21:55, ישיר ב-5SPORT: פאריס סאן ז'רמן נגד מונאקו

הפריזאים פתחו את 2020 בסערה, כשבשני המשחקים הראשונים שלהם הם הבקיעו 12 שערים: שישה מול לינאס-מונת'רי בגביע הצרפתי ועוד שישה בגביע הליגה מול סנט אטיין. בסה"כ, בששת המשחקים האחרונים הקבוצה של תומאס טוכל כבשה לא פחות מ-29 שערי זכות (ממוצע של כמעט חמישה שערים למשחק!), וספגה רק שלושה. כמו כן, מאז המעידה בדיז'ון בתחילת נובמבר, הפריזאים לא הפסידו באף מסגרת.

בתקשורת הצרפתית מצאו הסבר לפורמה המטורפת שעוברת על אלופת צרפת: שיפור הקשר בין המאמן לשחקנים שלו. ה"ל'אקיפ" פרסם דיווח על שיחה שנערכה בין המאמן, תומאס טוכל, לבין השחקנים. בשיחה, השחקנים ביקשו מטוכל לשנות מערך ולשחק יותר התקפי. טוכל הסכים, בתנאי שהשחקנים יעזרו יותר להגנה דרך הקישור, כדי לאזן את שיטת ה-4:4:2 בה הוא מאמין. ניימאר, שהנהיג את השחקנים בדיון הזה, ענה לו: "אוקיי, נעשה את המאמץ".

למרות שהיא עם שני משחקים חסרים, פ.ס.ז' עדיין עומדת במקום הראשון עם פער של ארבע נקודות מעל מארסיי. היא פוגשת את מונאקו, שפתחה נהדר את עידן רוברטו מורנו עם ניצחון ביתי 1:2 על ריימס במסגרת הגביע הצרפתי. הקבוצה מהנסיכות נמצאת במקום השביעי בטבלה, מרחק שלוש נקודות בלבד מליל הרביעית (מקום שיוליך בסיום העונה לליגה האירופית).

טוכל גם התייחס לעובדה שהקבוצה שלו תפגוש את מונאקו פעמיים בליגה בהפרש של שלושה ימים: "זה די מוזר. אבל אנחנו נתאים את עצמנו. מונאקו החליפה מאמן ושינתה את עצמה מבחינה ארגונית, והיינו צריכים לנתח את הקבוצה מחדש".