דרמה בקבוצת הכוכבים: מה הכעיס את אמבפה?

העימות עם טוכל, השיחה והמסיבה של ניימאר. כל הפרטים על הפיצוץ החדש בפ.ס.ז'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.20 - 13:17
תחילת כתבה

כאשר תומאס טוכל חתם במאי 2018 בפריז הוא חלם על זכיה בתארים רבים והבאת הגביע עם האוזניים הגדולות לפארק דה פראנס. בפועל המאמן הגרמני עסוק בגחמות של הכוכבים שלו, כאשר מדי שבוע אנו שומעים על פיצוץ חדש בעיר האורות. ראשי פריז סברו כי טוכל הוא המאמן שיקח את המועדון קדימה ויצליח "לאלף" את הכוכבים, אולם עושה רושם שאפילו המאמן המודרני בעל היכולות הבינאישיות האדירות לא תמיד מצליח להתמודד הסטארים הרבים, שכל שבוע אנו שומעים על בעיה חדשה אצל אלופת צרפת.

גולת הכותרת היא הפיצוץ החדש של קיליאן אמבפה ותומאס טוכל. ביום שבת המאמן החליף את החלוץ הצרפתי בדקה ה-68, דבר שעורר זעם אדיר כלפיי טוכל. אמבפה לא הסתיר את הרגשות שלו כלפיי החילוף והוציא את עצביו על המאמן באופן מביך מול הקהל הביתי. הגרמני ניסה להרגיע את החלוץ ולהסביר לו מדוע הוא יצא, אך הכוכב לא קיבל את מילותיו וירד לספסל בזעם.

הבוקר (שני) נערכה פגישה בין אמבפה, טוכל והמנהל המקצועי לאונרדו על מנת להרגיע את הרוחות בין הסופרסטאר למאמן. הפגישה הייתה באווירה חיובית ובמועדון מקווים לצאת לדרך חדשה לאחר התקרית. החלוץ כועס על כך שהוא המוחלף הראשון מבין החלק ההתקפי, כאשר ניימאר ודי מריה יורדים לספסל לדקות בודדות אם בכלל. ימים יגידו אם מערכת היחסים בין השניים תשתפר, כששמו של אמבפה מקושר מדי חלון העברות אל ריאל מדריד ונראה שהפרשה הזו לא מוסיפה לחלוץ אמפטיה כלפיי המועדון שלו.

שחקן אחר של המועדון שעד כה היה המוקד לבלאגן בסטאד דה פראנס הוא ניימאר. הברזילאי חגג אתמול (ראשון) יום הולדת 28 נוצצת כמו שרק הוא יודע במועדון במרכז העיר. למסיבה הוזמנו שחקני הקבוצה ואף חברים של ניימאר מקבוצות אחרות, אך מי שלא הוזמנו לאירוע הם האנשים החזקים של הקבוצה טוכל ולאונרדו. הברזילאי הערים קשיים רבים בקיץ ודרש לעזוב את פריז ונראה שאין לו אהבה גדולה מדי לצוות האימון של פ.ס.ז'. מי שכן הוזמן למסיבה הוא קיליאן אמבפה. הצרפתי שרק יום לפני עלה לכותרות בשל החילוף שהכעיס אותו, נראה מחויך בתמונה שהעלה לאינסטגרם. אחד העוקבים שלו הגיב לו בציניות שנראה שאין לו בעיה "לצאת" בפעם הזו, כפרפרזה ליציאה שלו בחילוף, אמבפה כנראה אהב וצחק מההערה שהגיב לו בצחוק מתגלגל.