"כמו ילד מפונק": אמבפה חוטף אחרי התקרית

המטאור של פ.ס.ז' רב עם טוכל שהודה: "אין שום דבר אישי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.02.20 - 08:03
תחילת כתבהכשהוא רק בן 21, קיליאן אמבפה נחשב למטאור של הכדורגל העולמי. האיש שבגיל 19 כבר ליהטט במדי מונאקו, וחזר מרוסיה עם מדליה של אלוף עולם, בהחלט מסתמן כמי שעשוי להיות אחד היורשים ביום שאחרי מסי ורונאלדו. עם זאת, באור הזרקורים, גם הצדדים השליליים מתחילים להיחשף.

כזכור, אמבפה התעמת עם המאמן שלו בפ.ס.ז', תומאס טוכל, לאחר שהוחלף ב-0:5 מול מונפלייה, והוא זוכה על כך גם לביקורות. "הוא התנהג כמו ילד מפונק", אמר עליו חלוץ העבר של נבחרת צרפת, כריסטוף דוגארי. "אני אוהב את קיליאן, ואני תמיד רוצה לראות אותו, אבל כאב לי לראות את זה. הוא התנהג בחוסר כבוד כלפי טוכל, כמו גם כלפי שאר חבריו לקבוצה. מבחינתי, הוא כבר לא ייראה אותו דבר".

מי שסיפק פרופורציות סביב התקרית הוא דווקא תומאס טוכל עצמו. "אין שום דבר אישי ביני ובין אמבפה", הוא הדגיש, "דברים כאלה קורים. זה היה בין שחקן שלא רצה להתחלף, ובין מאמן שהחליט לתת צ'אנס לשחקנים אחרים".

הערב (שלישי), אלופת צרפת תפגוש בחוץ את נאנט (22:00, שידור ישיר ב-5LIVE), במטרה להשלים משחק 20 ברציפות ללא הפסד, וניצחון שביעי רצוף, בכל המסגרות. טוכל יצטרך להתמודד עם בעיה קשה במרכז ההגנה, כאשר מרקיניוס, תיאגו סילבה, ז'ואן ברנאט וקולין דגבה - כולם פצועים ולא ישחקו.