פצוע או התעייף מהחגיגות? ניימאר על המוקד

מותש ממסיבת יום ההולדת או מנוחה לקראת דורטמונד? תעלומה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.02.20 - 13:51
תחילת כתבה

שנה שלישית ברצף שניימאר לא משחק ביום ההולדת שלו בשל פציעה. צירוף מקרים? יכול להיות, אבל האוהדים זועמים ומתקשים כבר להאמין לכוכב הסורר שנראה שהוא עושה מה שהוא רוצה במועדון. האלופה הוציאה הודעה שהברזילאי לא ישחק במשחק הליגה מול נאנט (אתמול) בשל פציעה בצלעות מהמשחק מקודם אבל האוהדים מטילים ספקות רבים בשל כך שלפני יומיים ערך ניימאר מסיבת יום הולדת גדולה במרכז העיר.

מצד אחד, ניימאר ידוע בתור שחקן פציע כאשר החמיץ מספר יוצא דופן של 367 משחקים בשל פציעות מאז הצטרף לקבוצה מעיר האורות מברצלונה בקיץ 2017. הפריזאים רוצים ללכת עד הסוף השנה בליגת האלופות ומאמינים בסגל החזק שבנו ולא רוצים לסכן את ניימאר לקראת המפגש מול בורוסיה דורטמונד בעוד שבועיים.

מצד שני, האוהדים מתקשים להאמין לכוכב הפרובלמטי, שבמשך תקופה ארוכה עושה הכל על מנת לעזוב את הקבוצה. במשך שלוש שנים רצופות הוא מחמיץ משחק ביום ההולדת שלו בשל פציעה ובמשך חמש שנים רצופות הברזילאי לא משחק ביום ההולדת של אחותו שמתקיים במרץ.

קשה להאמין שזה צירוף מקרים, אך לזכותה של פ.ס.ז' היא מציגה השנה סגל עמוק בצורה יוצאת דופן, כשכוכבים מתלוננים על חוסר בדקות משחק ומאוכזבים על כך שהם מוחלפים. אפילו אדינסון קבאני, מלך השערים של המועדון בכל הזמנים לא מוצא את מקומו בקבוצה. עושה הרושם שמאז ההשתלטות הקטארית על הקבוצה השנה יש לה את הסיכויים הגדולים ביותר לעשות היסטוריה ולזכות בגביע עם האוזניים הגדולות.