"הטיסות נדחו": ניימאר ואמבפה לא יעזבו

פ.ס.ז' תרוויח? הקורונה עלולה לטרפד את עזיבתם. כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.20 - 07:40
תחילת כתבה

כמה פעמים שמעתם לאחרונה על מעבר עתידי של ניימאר לברצלונה? כמה שמועות הופצו בנוגע לרצונו של אמבפה לשחק כבר עבור זידאן וריאל מדריד? אז זהו שעל פי ה'ל'אקיפ', מדובר בזוטות. העיתון הרפתי המוערך פירסם בעיתון הבוקר שלו שעזיבתם שני הכוכבים של פ.ס.ז' נדחתה בשנה בעקבות נזקי הקורונה.

על פי החשיפה, המשבר שנוצר בכדורגל העולמי בעקבות משבר הקורונה הוביל לכך שיהיה כמעט ובלתי אפשרי לשלם את שכרם של השניים, מה גם שהצרפתים יתמודדו עם קשיים כלכליים משלהם. עבור אמפבה, ההכרזה הייתה יותר נחרצת, ובה נאמר שאין ספק שהוא ישחק עבור אלופת צרפת בספטמבר הקרוב. עוד נאמר כי אל-חאליפי מעולם לא התכוון למכור את התכשיט שלו, ודווקא עם ניימאר הוא גמיש יותר.

אמבפה מחזיק בחוזה בפ.ס.ז' עד קיץ 2022, וסירב עד כה לחדש אותו. אך לפחות בטווח הקרוב, אמיר קטאר תמים בן חמד אל ת'אני, הכריע את עתידו. "ברוח, בשלג או בגשם, אמבפה יישאר. זה רצונו של האמיר", אמר ל"ל'אקיפ" מקורב לאחד האנשים החזקים בעולם.

המקרה של ניימאר מעט שונה. גורמים המקורבים לברזילאי טוענים שהוא לא שוחח עם ברצלונה לאחרונה, אך לכולם ברור שהאיחוד תמיד נמצא במרחק נגיעה. "הדאגה היחידה שלנו ברגע זה, זה וירוס הקורונה", אמרו בסביבתו לפי הדיווחים.

על פי ה'ל'אקיפ', הדרך היחידה בה ניימאר יוכל לעבור לבארסה היא סיום חוזהו באופן חד צדדי, מה שיעלה לקטאלונים כ-180 מיליון יורו - סכום שלא היו יכולים להציע בקיץ האחרון, וכנראה שגם לא יוכלו להציע אחרי הקורונה.

החדשות הטובות עבור ברצלונה, הן שכעת כששמו של גריזמן הצטרף לתכנית, הסיכויים השתפרו לטובתה. מבחינתה של ריאל מדריד המצב מורכב יותר, וב'אס' כבר החלו לעלות דיווחים שפול פוגבה קרוב לסגור במועדון. האם מדובר בספין שמטרתו לשכנע את אמבפה, או שמא באמת לאמיתה? אתם תחליטו.

כך או כך, בדיווח נאמר כי סוכנו של פוגבה, מינו ראיולה, מעוניין להעביר כוכב אחד שלו למדריד - ופוגבה יעדיף את הצעת הבלאנקוס מאשר חידוש החוזה ביונייטד. אם כי, בימים האחרונים עולים דיווחים סותרים שטוענים כי הכוכב שיעשה את הדרך לבירת ספרד יהיה מת'ייס דה ליכט.