יכול לקרות? "קלופ יצר קשר עם אביו של אמבפה"

היהלום זועם על פאריס סן ז'רמן וכמובן שהיעד המועדף והמסתמן שלו הוא ריאל מדריד, אבל בצרפת דווח שמנג'ר ליברפול מנסה לבצע מחטף. האם הוא יישב ביציע עד יוני 2022?

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.04.20 - 10:18
תחילת כתבה

האם קיליאן אבמפה הגיע לנקודת אל חזור בפאריס סן ז'רמן? לפי "אס", היהלום זעם על הדיווחים לפיהם אלופת צרפת תעדיף לשחרר אותו בחינם ב-2022 מאשר למכור לריאל מדריד ב-2021 מה שעלול להוביל לכך שיישב ביציע במשך שנה.

"אני חושב שהמשפחה של אמבפה לא ממש מרוצה ממה שדלף לתקשורת", מסר אחד מנציגי השחקן. "הם ינסו לזרז את העזיבה שלו". ב"אס" טוענים שמערכת היחסים בין החלוץ למועדון עומדת על חבל דק מאוד, והוא כמובן עדיין מסרב להאריך את חוזהו שמסתיים ביוני 2022.

כמובן שריאל מדריד היא היעד המסתמן והמועדף על אמבפה, אבל בצרפת דווח שוב שדווקא ליברפול מנסה לעשות צעד מפתיע ויורגן קלופ התקשר לאביו של היהלום על מנת לשכנע אותו להצטרף. קשה להאמין שזה באמת יעבוד וסביר להניח שהוא ילבש לבן בקרוב מאוד, אבל אי אפשר שלא להתפעל מהנסיון של המייטירדס לבצע מחטף.

בינתיים, ב"אס" מצאו לנכון להזכיר את הפעם בה אמבפה היה קרוב ביותר לריאל מדריד, עוד לפני שלוש שנים לפי מסמך שדלף בפוטבול ליקס. הבלאנקוס היו מוכנים לשלם 214 מיליון יורו עבור החלוץ הצעיר, אבל דרישת השכר המוגזמת שלו על סך 12 מיליון יורו (שהיה הופך לשכר הגבוה במועדון) והעובדה שהשלישיה ההתקפית של כריסטיאנו רונאלדו, גארת בייל וכרים בנזמה תיפקדה מצוין, הובילו לוויתר מצידה של ריאל.

מאז, ריאל ניסתה לצרפו מספר פעמים וסימנה אותו להוביל את הקבוצה בשנים הקרובות. ב"אס" טוענים שאמבפה משוכנע שמקומו במדריד ושבפ.ס.ז' לא יוכל להתקדם מקצועית ואפילו לזכות בכדור הזהב.