הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קיליאן אמבפה: "רוצה לזכות עם פ.ס.ז' בצ'מפיונס"

העתיד, רונאלדו, ליברפול וכדור הזהב: החלוץ הצרפתי בראיון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.20 - 23:33

את קיליאן אמבפה אין צורך להציג. אחרי שפרץ בגדול במונאקו ועבר לפאריס סן ז'רמן, הצרפתי הפך לאחד החלוצים הטובים בעולם. הוא זכה פעמיים בשחקן העונה הצרפתי, הניף את גביע העולם ואליפויות רבות, תוך כדי שהוא כובש שערים ומציג יכולת מרשימה. בגיל 21 בלבד, אמבפה השיג יותר מאשר אחרים בקריירה שלמה, אבל הוא לא מתכוון לעצור שם. בראיון שנתן ל'דיילי מירור' האנגלי, החלוץ סיפר על השאיפות שלו, המודל לחיקוי ונתן מבט לעתיד.

"האמביציה שלי? אני רוצה לזכות באליפות אירופה עם צרפת ולהיות חלק מהזכייה הראשונה של פ.ס.ז' בליגת האלופות, גם זה יהיה מיוחד", פתח והתייחס לפן האישי. "יהיה נחמד לזכות בכדור הזהב, אבל זה לא משהו שמשאיר אותי ער בלילה. יש לי עוד זמן רב לזכות".

"תמיד אשים את פ.ס.ז' והנבחרת קודם. אם תארים אישיים יגיעו מהמשחקים אז זה יהיה בונוס. אני תמיד מנסה להשתפר וללמוד, אני משחק עם שחקנים מנוסים מאוד", הוסיף.

אמבפה דיבר על השחקנים עליהם גדל: "זידאן היה המודל לחיקוי ואחר כך רונאלדו. הוא זכה בכל כך הרבה והמשיך להיות ווינר גם אחרי ההצלחה. שניהם השאירו חותם על הכדורגל, אני רוצה להשאיר את הפרק שלי בספרי ההיסטוריה".

לאחר מכן, הצרפתי נשאל על הליגה האנגלית: "העונה ליברפול הייתה מכונה בפרמייר ליג. הם גרמו לניצחון להיראות דבר קל, אבל האמת היא שזה אף פעם לא קל. יש להם מנג'ר מצוין והם עובדים קשה, תצוגות כאלה לא קורות סתם".