"מובילה במירוץ": פ.ס.ז' הציעה חוזה למסי

אורך ההסכם והמלכוד שבו נמצאת בארסה. כל הפרטים מהדיווח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.21 - 20:56

תגיות: ליאו מסי

תחילת כתבה

האם הפרידה של ליאו מסי וברצלונה מתקרבת? ובכן, אם תשאלו את אחד העיתונאים הבכירים ביבשת - התשובה היא כן. על פי דיווח של מרסלו בצ'לר, האיש שדיווח בזמנו ראשון על המעבר הצפוי של ניימאר לפאריס סן ז'רמן, אלופת צרפת מובילה במירוץ אחרי הפרעוש ואף הגישה לו הצעה לשנתיים עם אופציה להארכה בעונה נוספת.

על פי הדיווח, בפ.ס.ז' סבורים כי "אין שנייה להצעה מבחינה כלכלית". מבחינה ספורטיבית, נאמר בדיווח, התוצאות מדברות בעד עצמן. פ.ס.ז' הייתה פיינליסטית ליגת האלופות אשתקד והיא יכולה להגיע לגמר גם העונה - בעוד בארסה הודחה כבר בשמינית הגמר על ידי אותה פאריס.

בנוסף, מספר בצ'לר, בארסה לא יודעת עדיין מה תוכל להציע מבחינה כלכלית מאחר והקורונה פגעה משמעותית במועדון שנמצא בחובות. מפיו של מסי עצמו, טוען בצ'לר, כנראה שלא נשמע בקרוב. הפרעוש מתרכז כעת במשחקים שנותרו לבארסה ובמאבק האליפות.

כזכור, רק לפני ימים אחדים פורסם בכלי תקשורת אחר כי ליאו מסי כבר סיכם את תנאיו לקראת חתימה על חוזה חדש בברצלונה. בתגובה לכך, עלה דיווח כי מספר 10 האגדי לא מתכוון להתייחס לאף הצעה לפני סיום העונה. בשורה התחתונה, נראה כי סאגת עתידו של הפרעוש תמשיך ללוות את אנשי הכדורגל עוד תקופה לא קצרה.

בינתיים, מסי ינסה להמשיך בחמישי בערב במסע לעבר אליפות ספרד נוספת, כאשר ברצלונה תארח את גרנאדה למשחק השלמה. אם ישיגו את שלוש הנקודות, הפרעוש וחבריו יעפילו למקום הראשון ויהיו תלויים רק בעצמם בחמשת המחזורים האחרונים של העונה בליגה הספרדית.