היורש? סלאח מועמד להחליף את אמבפה בפאריס

בקבוצה נערכים לכך שהכוכב לא יאריך חוזה. וגם: מסי וראמוס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.21 - 14:26
תחילת כתבה

אחרי אינספור שמועות בשנים האחרונות, פאריס סן ז'רמן שמה אתמול (שבת) סוף לסאגה והאריכה את חוזהו של ניימאר עד 2025. עם זאת, נראה שרק סימן שאלה אחד קיבל מענה, בעוד סביב המועדון מבירת צרפת נותרו לא מעט כאלה שצפויים ללוות אותנו בקיץ הקרוב.

הראשון הוא הוא קיליאן אמבפה. ממש כמו ניימאר, חוזהו של הצרפתי מסתיים ב-2022, אך בניגוד אליו, הוא כבר סירב מספר פעמים להאריך את חוזהו, על אף שקיבל הצעות אטרקטיביות, ואין ספק שזאת תהיה חזית מסקרנת בחודשים הקרובים. בינתיים, בפ.ס.ז' ממש לא מתכננים לוותר על הארכת החוזה, שנמצאת בעדיפות הגבוהה ביותר מבחינת המועדון ומתכוונים לשבת בקרוב שוב לשולחן המשא ומתן עם אלוף העולם.

ומה יקרה אם אמבפה בכל זאת יעזוב? החשודה המיידית לקלוט אותו היא כמובן ריאל מדריד, ושמותיהם של אדן הזאר ורפאל וראן כבר הוזכרו כמועמדים להיכלל בעסקה. על פי דיווחים רבים בצרפת, בפ.ס.ז' נערכים גם לתרחיש שאמבפה יעזוב, והבעלים הקטארים היו רוצים לראות את מוחמד סלאח תופס את מקומו. לפי "טלפוט", נראה שהמצרי יהיה מוכן לעזוב את אנפילד אחרי ארבע שנים מוצלחות.

שם נוסף שקושר לא פעם לפ.ס.ז' הוא ליאו מסי. אחרי שפורסם שבברצלונה רוצים לאחד את ניימאר עם הפרעוש בקאמפ נואו, הדבר ירד מהפרק, אך לא מן הנמנע שהבעלים הקטארים של פ.ס.ז' ירצו לבצע את החיבור המוצלח דווקא בפארק דה פראנס, במיוחד אם הקפטן לא יצליח להגיע להסכם עם ברצלונה על חוזה חדש. בכל מקרה, לסוגייה הזאת אנחנו צפויים לקבל תשובה רק בתום העונה בספרד, מאחר שמסי מעדיף להתמקד כרגע במירוץ האליפות.

קפטן בכיר נוסף מ"לה ליגה" שעשוי לנחות בפארק דה פראנס הוא סרחיו ראמוס. הבלם שיסיים את חוזהו בריאל מדריד בעוד פחות מחודשיים עדיין לא האריך אותו, ופ.ס.ז' בהחלט הוזכרה כיעד הבא מבחינתו. בינתיים, ראמוס הספיק להריע לניימאר באינסטגרם ולהתחיל לעקוב אחרי חלק משחקני הקבוצה, ותסמכו על התקשורת הספרדית לא צריכה יותר מזה כדי להתחיל להעלות ספקולציות.