הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסי סופית בפ.ס.ז', יוצג מול מגדל אייפל"

לפי ל'אקיפ, הפרעוש יחתום לשלוש שנים וירוויח 40 מיליון יורו לעונה. בקבוצה הצרפתית מתכננים להשאיר גם את קיליאן אמבפה. בארגנטינה מדווחים: "ניימאר יוותר על החולצה מספר 10"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.08.21 - 01:15
תחילת כתבה

המעבר הגדול ביותר בכדורגל העולמי של השחקן אולי הגדול ביותר שהענף ראה בדרך להיות סופי. אחרי שברצלונה נפרדה רשמית מליונל מסי, כעת נדמה שהתחנה הבאה והשנייה בקריירה של הפרעוש תהיה בעיר האורות. אחד המועדונים הכי גדולים בעולם, פ.ס.ז', מועדון עם מצב כלכלי מספיק טוב על מנת לשלם לארגנטיני את המשכורת העצומה שלו, צפוי להגיע איתו לסיכום ולצרף אותו לסגל הקבוצה.

מלא מעט דיווחים בכלי תקשורת שונים הלילה (בין שישי לשבת), גם בספרד וגם בצרפת, עולה כי העסקה כבר סגורה והצדדים הגיעו להבנות. גם חליפה בן חמד אל ת'אני, אחיו של תמים, אמיר קטאר, הכריז על כך. לאחר מכן עלו ידיעות שבפאריס מתכננים אירוע ענק מול מגדל אייפל, שם הארגנטיני יוצג.

ב"ל'אקיפ" הצרפתי טוענים שפ.ס.ז' הציעה למסי חוזה לשלוש שנים, עם שכר של 40 מיליון יורו נטו לעונה. גורם המקורב לשחקן ולמו"מ בין הצדדים סיפר ל"אס", העיתון הבכיר מספרד שדיווח לראשונה על התרחקותו של הכוכב מברצלונה, כי "מסי ב-100% ישחק בפ.ס.ז' בעונה הקרובה". אחד הכתבים הבכירים באירופה בענייני העברות, פבריציו רומנו, הוסיף כי החוזה יהיה עד יוני 2023, וכנראה תהיה אופציה לעונה נוספת.

מי שהיה אחד האנשים המרכזיים שדחפו להתקדמות במגעים היה ניימאר, חברו הטוב של הפרעוש ששיחק איתו בבארסה. בנוסף, לפי הדיווח ובניגוד לפרסומים אחרים, הקבוצה מבירת צרפת שואפת להשאיר את קיליאן אמבפה במועדון, אולם על העניין הזה יש עוד דיווחים סותרים וטרם ברור מה באמת יקרה בגזרה זו. בכל מקרה, מטוסו הפרטי של מסי ימריא מברצלונה לניס הלילה (בין שישי לשבת) על מנת להיפגש עם ראשי המועדון ולסגור את הסאגה.

ומה לגבי החולצה? אותה ילבש הכוכב? כבר צוין כי ניימאר מוכן לתת למסי את החולצה עם המספר 10, אך יכול מאוד להיות שמסי מתכנן ללבוש בפאריס את החולצה מספר 19, החולצה שאיתה החל את הדרך בברצלונה, לפני שעבר ל-10.