הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרויקט לאומי: מקרון יצר קשר עם אמבפה

הצטרף למאמץ. נשיא צרפת ניסה לשכנע את החלוץ להישאר בפריז

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.21 - 21:31

כדורגל ופוליטיקה מצאו לאורך ההיסטוריה לא מעט דרכים להיפגש. בין אם ככר פורה להעברת מסרים מימין ומשמאל ובין אם ככלי לקידום אישי ורעיוני, הענף הפופולרי בתבל תמיד נשזר יחד עם אישים ונושאים משלל צבעי הקשת. אך היום (רביעי), עושה רושם כי נחשפנו לכיוון חדש.

סאגת עתידו של קיליאן אמבפה בפ.ס.ז' העסיקה את כל חובבי הכדורגל העולמי. בגיל 22, מי שנחשב לאחד הכדורגלנים המוכשרים בעולם ומסומן כיורשם של ליונל מסי וכריסאיטנו רונאלדו כזה שיוביל יחד עם ארלינג הולאנד את הענף בשנים הקרובות, בוודאי ימשוך תשומת לב רבה בהקשר לקבוצתו הבאה.

ואכן, רצונו המתוקשר של החלוץ הצרפתי לעבור לריאל מדריד גרם לדמויות מרכזיות במיוחד במדינה לנסות ולמנוע את עזיבתו של היהלום. מי שלפי פרסומים ב"מארקה" הספרדי החל לעסוק בנושא באופן אישי הוא לא פחות מראש ממשלת צרפת, עמנואל מקרון.

לפי הדיווח, מקרון, שביקר מספר פעמים במתחם האימונים של אלופת העולם, הפציר מספר פעמים בעבר באופן פומבי שעל אמבפה להישאר בפריז בכדי שיוכל להוות מודל לחיקוי עבור הנוער הצרפתי. את כעת, נראה כי ראש הממשלה לקח את ה"פרויקט" צעד אחד קדימה ואף שלח הודעות אישיות לחלוץ על מנת לשכנעו שלא לעזוב לריאל מדריד ולהאריך את חוזהו בבירה הצרפתית.

כך או כך, הקיץ הבא הולך להיות חם בגזרת אמבפה-פריז-ריאל. הכוכב מסיים את חוזהו בבירת צרפת וכידוע לא הסתיר את רצונו לעבור למקבילה הספרדית. בשל סיום ההתקשרות הצפוי עם פ.ס.ז', יוכל אמבפה להגיע למדריד ללא דמי העברה, וזאת אחרי שהציעה לקבוצתו סכומי עתק תמורת החלוץ הנעים בין 180 ל-200 מיליון יורו בחודש האחרון, אך בפריז סירבו.

דבר אחד בטוח - עתידו של קיליאן אמבפה ימשיך לעורר עניין עצום בכדורגל העולמי במהלך השנה הקרובה. עם דמויות כמו עמנואל מקרון נכנסו לתמונה, ימים יגידו לאן עוד יכולה להתפתח הסאגה המרתקת.