הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא אמיתי": צפו בביצוע המשוגע של ארלינג הולאנד

הנורבגי הטריף את הרשת. וגם: פ.ס.ז' החלה בשיחות לצירופו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.10.21 - 17:57

בקיץ הקרוב צפויות להתבצע שתי העברות שעשויות להשפיע רבות על יחסי הכוחות בכדורגל העולמי לשנים הבאות. הראשונה היא מעברו הצפוי של קיליאן אמבפה לריאל מדריד, והשנייה היא מכירתו של ארלינג הולאנד, שאחריו רודפות הקבוצות הטובות בעולם. לפי דיווחים, הנורבגי נמצא בראש סדר העדיפויות של פ.ס.ז', שכבר נמצאת בדיבורים עם סוכנו, מינו ראיולה.

סעיף השחרור של החלוץ האימתני, שיעמוד על בין 75 מיליון יורו ל-100 מיליון יורו ייכנס לתוקף בקיץ הקרוב. הקבוצות שלפי הדיווחים מעוניינות בשירותיו ויהיו מוכנות לשלם את הסכומים הגבוהים הן ריאל מדריד, צ'לסי, באיירן מינכן, יובנטוס, מנצ'סטר סיטי וכמובן פ.ס.ז'.

פריז, כמו שכבר ציינו למעלה, צפויה לאבד את אמבפה בקיץ 2022 בהעברה חופשית. הקבוצה הצרפתית תרצה לצרף את החלוץ האימתני על מנת לשמור על שלישיית התקפה קטלנית, לצד ליונל מסי וניימאר.

בינתיים, הולאנד ניצל את הזמן באימון דורטמונד על מנת לספק ביצוע שהפך לוויראלי. הנורבגי ערם שלושה כדורים אחד על השני ושלח כל אחד מהם לעבר מטרה בחיבור השער עד שלא נותר ממנה דבר. בחשבון הרשמי של השוורצגלבן נשבעו שמדובר בווידאו אמיתי ולא ערוך. ברשת, כמובן, הגיבו בהלם:

הולאנד הצטרף לדורטמונד בינואר 2020 וערך 67 הופעות, במהלכן כבש 68 שערים ובישל עוד 19, נתונים אדירים לכל הדעות. בנוסף, הנורבגי סיים בשנה שעברה כמלך השערים של ליגת האלופות עם 10 שערים ב-8 הופעות. אין ספק כי כל קבוצה שאליה הוא יצטרף בקיץ, תהפוך בין רגע לאחת הפייבוריטיות הברורות לזכייה בליגת האלופות.