הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שאלה של סמכויות: המכשול למינויו של זידאן

דיווח: הצרפתי דורש יד חופשית, פ.ס.ז' "עייפה" מפוצ'טינו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.21 - 16:45
תחילת כתבה

האם אחרי ראמוס, אמבפה, ניימאר ומסי - יהיה לפאריס סאן ז'רמן מאמן כוכב? דיווחים רבים מתחילים להצטבר באשר לאפשרות שזינדין זידאן, מי שזכה עם ריאל מדריד בשלושה גביעי אירופה רצופים, יעמוד על הקווים בפארק דה פראנס. על פי דיווח שהתפרסם מוקדם ביותר היום (חמישי) ב"לה פריזיאן", פ.ס.ז' פתחה בשיחות עם זידאן, כולל בפגישה שנערכה לפני מספר שבועות. ההנהלה מעוניינת לעשות הכל, על מנת להנחית את הצרפתי על הקווים של המועדון.

עם זאת, מכשול אחד (כך נטען) עומד בדרכו של זידאן לקווים של האימפריה הצרפתית, והוא קשור בשאלת הסמכויות. המאמן הצרפתי, היום ללא עבודה, מעוניין ביד חופשית בכל הקשור לתחום המקצועי - מה שמתנגש, באופן טבעי, עם המנהל המקצועי לאונרדו, שכיום הוא מקבל ההחלטות הראשי במועדון בעניין, מעל המאמן מאוריסיו פוצ'טינו.

ואם כבר פוצ'טינו, נכון לעכשיו בפ.ס.ז' לא נלהבים לשחרר את הארגנטינאי בשלב הזה, אלא רק בסוף העונה. עם זאת, במועדון הביעו "עייפות" (לפי האתלטיק) מה"פלרטוטים" של פוצ' עם קבוצות נוספות. אגב, אתמול, לאחר ההפסד למנצ'סטר סיטי בליגת האלופות, פוצ'טינו דווקא הביע נאמנות לקבוצה: "השחקנים יודעים מה מצבם, אנחנו חיים בעידן שבו יש שמועות כל הזמן. הקבוצה הולכת ומשתפרת, ואני מרוצה מהתהליך. שבוע אחר שבוע, הקבוצה תשחק יותר ויותר טוב".