הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פ.ס.ז' תנקום? "תציע חוזה עתק לוויניסיוס"

דיווח: בצרפת משלימים עם עזיבת אמבפה וסימנו את כוכב ריאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.11.21 - 07:18

35 ימים בלבד נותרו עד ה-1 בינואר, אז שחקנים שמסיימים את חוזיהם בקיץ 2022 יוכלו לנהל מו"מ עם כל מועדון לקראת העברה חופשית בתום העונה, ואחד מהם הוא קיליאן אמבפה. למעט תפנית מפתיעה בעלילה, לא נראה שהצרפתי מעוניין לחדש את חוזהו בפריז סן ז'רמן. ולפי "אס", הוא ממשיך להתקרב לריאל מדריד לאחר שלא נרשמה שום התקדמות במו"מ.

במקביל, ב-ABC הספרדי פורסם שאפילו בפ.ס.ז' מתחילים להשלים עם העובדה שיאבדו את הכוכב שלהם לריאל מדריד, זאת לאחר שלא הצליחו לשכנע אותו להבטיח את עתידו, גם בכך שיהפכו אותו למשתכר הבכיר במועדון. כעת, נראה שבצרפת רוצים למנוע מהבלאנקוס לשמור על הכוכב העולה שלהם - ויניסיוס ג'וניור, שאותו סימנו כמחליף למספר 7. הברזילאי חתום במוליכת הליגה הספרדית עד 2024, עם שכר שנחשב לנמוך במיוחד ביחס ליכולותיו - כ-3.3 מיליון נטו לעונה לפני בונוסים.

אחרי גל חידושי החוזים בריאל מדריד בקיץ האחרון, במועדון רוצים לצרף לרשימה גם את מי שכבר כבש 10 שערים ובישל עוד שבעה העונה ב-18 משחקים. אך על פי הדיווח, בפ.ס.ז' מתכוונים לחבל במהלך ומתכוונים להציע ליהלום הברזילאי חוזה עתק לשש שנים עם שכר שנתי של 17 מיליון יורו נטו, כדי שיעזוב בהעברה חופשית בקיץ 2024. נשמע לכם מוכר? תשאלו את אמבפה.

זו לא הפעם הראשונה שבה המועדון הצרפתי מביע עניין בברזילאי, שרצה לצרפו עוד לפני שחתם בריאל מדריד ב-2017, ושמו נקשר כמועמד לעשות את הדרך לפריז בכל פעם שעלתה האפשרות לעסקה שתנחית את אמבפה בסנטיאגו ברנבאו.

ריאל מדריד מצידה לא מתכוונת לוותר על ויניסיוס, ועוד כשהציג יכולת הרבה פחות טובה, הכריז הנשיא פלורנטינו פרס: "לא נוגעים בוויניסיוס". הברזילאי עצמו הצהיר לאחרונה: "יש לי מזל שאני פה כבר שלוש שנים ורוצה להיות הרבה יותר. המטרה שלי היא לעשות פה קריירה גדולה כמו כריסטיאנו רונאלדו, סרחיו ראמוס ומרסלו. זה המועדון הטוב בעולם ואני רוצה להישאר פה הרבה שנים כמוהם". האם הוא ידחה גם את הצעת העתק מפ.ס.ז'?