הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פ.ס.ז' או ברצלונה? המאבק על דמבלה מתחמם

בספרד חשפו: ההצעה המפתה מהצרפתים, האולטימטום ורצון השחקן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.04.22 - 08:34

מה יעלה בגורלו של עוסמאן דמבלה? זה כבר חודשים ארוכים ששאלה זו מעסיקה את התקשורת האירופית, ובינתיים נראה שגם הקיצוני של ברצלונה עוד לא יודע היכן ישחק בעונה הבאה. כעת, בספרד מדווחים על הצעה רשמית שהוגשה על שולחנו, מצידה של פ.ס.ז', שהוזכרה כמועמדת לקלוט אותו מספר פעמים במהלך העונה החולפת.

לפי הדיווח בספרד, המועדון הצרפתי שלחה הצעה ובה ניסתה לפתות אותו בשכר של כ-17 מיליון יורו לשנה, זאת בנוסף למענק חתימה. בינתיים לפחות, בפ.ס.ז' לא קיבל תשובה ודרשה מהקיצוני לענות בתוך 20 ימים. לפי הנאמר השחקן מעדיף להמשיך בברצלונה וממתין להצעה רשמית מצידה.

כזכור, לפני מספר שבועות דווח ב"ספורט" הקטאלוני שמתאו אלמני טס למרוקו על מנת לחדש את השיחות עם סוכנו של דמבלה, מוסא סיסוקו. כידוע, חוזהו של דמבלה מסתיים בקיץ הקרוב ולכן יתכן שבברצלונה שינו את דעתם ובסופו של דבר יצליחו להגיע לסיכום על הארכתו, בעיקר בזכות היכולת הטובה שהציג בשבועות האחרונים.

דמבלה, כידוע, היה אחד השחקנים המאכזבים של ברצלונה בתקופת השפל שלה ובפברואר אף דווח שהיא שוקלת לשחררו ללא תמורה. מאז אותו דיווח, הקשר הצרפתי הספיק לבשל שמונה שערי ליגה ולהוסיף גול אחד ויכול מאוד להיות שימשיך לככב גם בשנים הקרובות.