הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המשלחת הישראלית לסוצ'י דרוכה: רוצים הישגים

בעוד 4 ימים ייערך טקס הפתיחה והישראלים יגיעו ביומיים הקרובים למוסקבה. ראש המשלחת ולדימיר שקלאר: "אנחנו לא באים לפה סתם, הכל יכול לקרות"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  03.02.14 - 14:36
דוידוביץ' וקרסנופולסקי. מדליה אולימפית? (gettyimages)
דוידוביץ' וקרסנופולסקי. מדליה אולימפית? (gettyimages)

ארבעה ימים לפני טקס הפתיחה של משחקי החורף האולימפיים בסוצ'י ובמשלחת הישראלית ישנה כבר דריכות רבה לקראת התחרויות. ביומיים הבאים יגיעו חברי המשלחת לסוצ'י שברוסיה על מנת להשתתף בטקס הפתיחה המפואר שיתקיים ביום שישי, לאחריו תחל התחרות האמיתית.   

כזכור, את ישראל ייצגו חמישה ספורטאים בשלושה ענפי ספורט שונים. בהחלקה על הקרח: אלכסיי ביצ'נקו (סולו גברים), ואנדראה דוידוביץ' ויבגני קרסנופולסקי (זוגות); בהחלקה מהירה ולדיסלב ביקנוב; ובסקי אלפיני (סללום וסללום ענק) וירג'יל ואן דה פוט.

"כל הנבחרת מאוד מתרגשת, זה האירוע של השנה, האירוע שכרגע הכי מדובר בעולם", אמר ראש המשלחת, ולדימיר שקלאר, בשיחה ממוסקבה לאתר ערוץ הספורט. "אנחנו לא מגיעים למשחקים האולימפיים רק לצורך השתתפות, אלא אנחנו רוצים גם הישגים ואנחנו מדברים על חצי גמר או אפילו על גמר. הכל יכול לקרות, זו אולימפיאדה". 
 
ואן דה פוט, שיחל להתחרות רק ב-19/2, הוסיף בשיחה מצרפת: "אני כמובן מאוד מתרגש וגם קצת מתוח, זה אירוע גדול מאוד, אבל אני גם מרגיש בטוח בעצמי לקראת התחרות. אני רוצה להתברג לפחות באמצע הדירוג הכללי. דיברתי עם שאר חברי המשלחת, כולם מאוד מתרגשים ולא מאמינים שכבר בעוד כמה ימים המשחקים מתחילים".