לוליץ': לא נתבכיין, ננצח את ישראל עם מה שיש

רגע לפני הנחיתה בארץ, מגן בוסניה לא מתרשם מהיריבה, או מהחיסורים: "המשחק עדיין תלוי בנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.14 - 20:10
תחילת כתבה

נבחרת ישראל הולכת ומתקרבת לרגע האמת שלה, ובדיוק במצב דומה נמצאת בוסניה. הנבחרת שתתארח באיצטדיון סמי עופר ביום ראשון הקרוב תנחת בארץ מחר (שישי) בערב, אך כבר כעת בבלקן כבר מרגישים את התכונה לקראת המשחק החשוב במוקדמות יורו 2016.

שתי נקודות בלבד משלושה משחקים בקמפיין מוקדמות יורו 2016 הכניסו את הבוסנים לסחרור. לצערם הם גם יצטרכו להסתדר בישראל ללא שניים משחקני המפתח שלהם - החלוצים אדין דז'קו ו-ודאד איבישביץ' הפצועים.

בהיעדרם, אחד מהשמות היותר חשובים בסגל של המאמן סאפט סושיץ' הוא מגן לאציו סנאד לוליץ'. למרות החיסורים אמר לוליץ' לקראת המשחק: "אנחנו לא הולכים לבכות על הבעיות שנפלו עלינו. כולנו, מהראשון ועד האחרון, צריכים להוציא את המיטב מעצמנו כדי להשיג תוצאה טובה - ניצחון בישראל".

"אין לי ספק שהאווירה תהיה ביתית מבחינת ישראל, אבל אנחנו רגילים לשחק מול קהל חם", הוסיף הבוסני, "אני לא חושב שזה ישפיע עלינו ובטוח שיהיו לנו תנאים מצויינים. ראינו משחקים של היריבה, ניתחנו אותה, למרות זאת, לדעתי ההצלחה במשחק תלויה קודם כל בנו. ישראל פתחה טוב את הקמפיין, אבל אני אופטימי, יש לי תחושה טובה ואני מאמין שננצח שם - גם עם הסגל שיש לנו כרגע".