טרגדיה בסלטיק פארק: אוהד סקוטי נהרג אמש

צעיר נפל מגרם מדרגות ב-0:1 של הסקוטים על אירלנד: "חדשות קשות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.11.14 - 13:14
תחילת כתבה

המשחק בין סקוטלנד לאירלנד כלל לא מעט אמוציות בשביל שתי מדינות שעבורן מדובר בסוג של דרבי פרטי אבל מסתבר כי המשחק הזה גבה חיים של אוהד, ולא בגלל היריבות הזו. מדובר באוהד נבחרת סקוטלנד שנפל מגרם מדרגות בסלטיק פארק - נפילה שעלתה לו בחייו.

 "כרגע אין נסיבות מיוחדות או חשד פלילי", נמסר מהמשטרה המקומית, "דו"ח מיוחד על המקרה יימסר למשפחה ולמיופיי הכח". כפי שזה נראה כרגע, מיד בסיום המשחק, אולי תחת השפעת אלכוהול או אולי פשוט תוך כדי חגיגת הניצחון, אותו אוהד נפל ממספר רב של מדרגות. מיד אחר כך הוא פונה באמובלנס לבית חולים ושם נקבע מותו.

"אחד האוהדים הצעירים שלנו נהרג אתמול במשחק בסלטיק פארק", צייץ יושב ראש ההתאחדות הסקוטית, סטיוארט ריגן, "אנחנו מצטערים עבור המשפחה, אלה חדשות טרגיות".

במשחק עצמו, הסקוטים נהנו מאווירה מטורפת ביציעים ובדקה ה-75 - האלפים נהנו גם משער ניצחון של שון מאלוני הלוהט. הקשר פתח במהלך כשהוציא קרן קצרה, ברחבה הוא קיבל בישול בעקב מהקפטן סקוט בראון וסובב לפינה הרחוקה את שער הניצחון. כתוצאה מכך, לשלוש נבחרות בבית הזה יש 7 נקודות: אירלנד, סקוטלנד וגרמניה. אגב, באמצע השבוע, הסקוטים יארחו שכנה נוספת - את נבחרת אנגליה על שלל כוכביה. מעניין יהיה לראות כיצד ינציחו את אותו אוהד.