הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בגלל אמבפה": מחנות בחדר ההלבשה של צרפת

השיחה, החלטת דשאן והכעס של הוותיקים. צרות אצל הטריקולור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.08.21 - 12:36
תחילת כתבה

העיסוק בקיליאן אמבפה בשבועות האחרונים תמיד נשמע בהקשר חיובי, אבל הבוקר (שלישי) בתקשורת הצרפתית חשפו גם צד שלילי. על פי דיווח של ל'אקיפ, יממה לפני המשחק מול בוסניה והרצגובינה, יש מתח בחדר ההלבשה של נבחרת צרפת בגלל הכוכב.

המתח החל עוד ביורו האחרון, שהחל עם חזרתו של כרים בנזמה, נמשך עם דיווחים על קרע ביחסים בין אמבפה לאוליבייה ז'ירו והדחה מוקדמת מהצפוי - שהייתה הטריגר, כך טוענים בצרפת, למחנות בנוצרו בחדר ההלבשה.

על פי הדיווח, ז'ירו לא זומן למשחקי מוקדמות מונדיאל 2022 בגלל המתח עם אמבפה ולא מסיבה ספורטיבית - שכן דידייה דשאן נאלץ לבחור בין השניים. חזרתו של בנזמה הקלה על הבחירה של דשאן, ש"חסך לעצמו מטרדים". ההחלטה הזו, לצד שיחה שערך אמבפה עם נואל לה גראה, נשיא ההתאחדות הצרפתית, שרצה לקבל הסברים על הדרמה - הפכה את הכוכב הצעיר ל"לא מוערך בקרב השחקנים הוותיקים בחדר ההלבשה", טוענים בל'אקיפ.

עוד נאמר, שלז'ירו עדיין יש קשרים חזקים בנבחרת, במיוחד בדמותו של הקפטן הוגו לוריס. ועדיין, בצרפת מאמינים שדשאן יכול להתמודד עם הסערה והיא לא אמורה לשנות את הלך הרוח בחדר ההלבשה. "דשאן חייב לעבוד גם בכדורגל וגם להיות פסיכולוג אחרי החוויה הטראומתית בטורניר היורו האחרון", נכתב.