הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"גאבי מפלצת, הוא ראה כפול ורצה להמשיך"

לואיס אנריקה נדהם מבן ה-17. בספרד חגגו: "האלים לצידנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.11.21 - 01:12

בסופו של דבר, נבחרת ספרד יצאה אמש (חמישי) עם שלוש נקודות ועם המקום הראשון בבית 2 במוקדמות המונדיאל בידיה. 'לה רוחה' פגשה את יוון ועם 0:1 קטן עשתה את העבודה, כשכעת היא יודעת שתיקו במחזור הסיום נגד שבדיה יעניק לה את הכרטיס המיוחל.

"ספרד לא נכשלה, גביע העולם ישוחק בשבוע הבא בסביליה", הידהדה הכותרת ב'מונדו דפורטיבו', כשב'ספורט' היו דרמטים לא פחות בכותרת שלהם שזעקה: "האלים היו לצד האדומים, וכעת הם מרחק נגיעה מהמונדיאל".

"אנחנו לא הולכים לעשות חישובים", אמר מאמן ספרד, לואיס אנריקה, בסיום. "נגיע למשחק נגד שבדיה ונעשה הכל כדי לנצח, נלחץ וניקח סיכונים. אנחנו ננסה להיות טובים יותר, לנצל הזדמנויות ולנצח".

מי שקיבל התייחסות מיוחדת מהמאמן בסיום המשחק הוא גאבי, שנפגע בצורה לא נעימה בפניו וקיבל טיפול רפואי, ניסה להישאר על כר הדשא אך נאלץ לרדת בדקה  ה-65. "הוא מפלצת", אמר עליו מאמנו, "הוא לא רצה לצאת החוצה למרות שהיה מסוחרר וראה כפול. הוא פשוט נתן הכל, הוא לא ראה טוב אבל יהיה בסדר".

אגב, במהלך המשחק גם נקבע ציון דרך נאה לסרחיו בוסקטס, שעם משחקו ה-133 במדים הלאומיים עלה למקום השלישי בהופעות בכל הזמנים, כשהשתווה למי שמונה לפני זמן קצר למאמנו בברצלונה, צ'אבי.