הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צ'ילה בלחץ: וידאל יעבור ניתוח, ובספק למונדיאל

קשר יובנטוס סובל מפגיעה במיניסקוס בברך, חמישה שבועות לפני משחק הפתיחה של הנבחרת שלו בברזיל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.05.14 - 11:10
כל צ'ילה מחזיקה אצבעות. וידאל יהיה כשיר בזמן? (gettyimages)
כל צ'ילה מחזיקה אצבעות. וידאל יהיה כשיר בזמן? (gettyimages)

צ'ילה עוצרת את נשימתה. שחקנה של יובנטוס וכוכב הנבחרת, ארתורו וידאל, יעבור מחר (חמישי) ניתוח ארתרוסקופיה בברכו, והוא בספק למונדיאל שייפתח בעוד חודש בברזיל. וידאל נבדק אצל מומחה בברצלונה, שקבע: הקשר סובל מבעיה במיניסקוס בברך ימין ונדרש לעבור את הניתוח באופן מיידי, אחרת את הגביע העולמי היה רואה בוודאות בטלויזיה.

עומס המשחקים בעונה הארוכה של יובה עשה את שלו. הגברת הזקנה הבטיחה השבוע את זכייתה באליפות אירופה, ו-וידאל התפנה לטפל בברך. הקשר, אולי השחקן החשוב ביותר בסגל שייקח חורחה סמפאולי לברזיל, יש 5 שבועות להחלים כדי לעזור לצ'ילה בגביע העולמי.

הדאגה העיקרית של צ'ילה כרגע היא בשל העובדה שזמן החלמה משוער עדיין לא נקבע, ונכון לעכשיו אף אחד לא יכול להעריך כמה שבועות של שיקום יצטרך וידאל כדי לחזור, וכמה זמן ייקח לו כדי לשוב לכושר מלא. הזמן, כאמור משחק תפקיד מרכזי.

הנחיצות של וידאל עבור צ'ילה מובנת מאליה. הנבחרת הדרום אמריקאית שובצה לבית קשה מאוד, ותשחק יחד עם אלופת העולם ספרד וסגניתה הולנד. משחק הפתיחה של צ'ילה יהיה ב-13 ביוני מול אוסטרליה, עוד אחת עם מסורת לא קטנה בטורנירי גביע העולם, וגם היא לא תעשה חיים קלים לאף יריבה. בלי וידאל, לאורך כל הטורניר וגם בחלק ממנו, לצ'ילה יהיה קשה להפתיע ולהעפיל לשמינית הגמר.

"ארתורו וידאל עבר היום אחר הצהריים בדיקה אורתופדית בברצלונה, כשהוא מלווה ברופא של נבחרת צ'ילה", נכתב בהודעה הרשמית שהוציאה יובנטוס, "מחר בבוקר הקשר יעבור ניתוח ארתרוסקופיה בברכו הימנית, בהשגחתו של הרופא המומחה רמון קוגאט".