שלום למונדיאל: טיאגו נופה מהסגל של ספרד

קשר באיירן נכלל בין 30 האחרונים, אך לא החלים בזמן מפציעה וישאר בבית

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.14 - 22:33
ימתין לרוסיה 2018 (GETTYIMAGES)
ימתין לרוסיה 2018 (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

פעם בארבע שנים, כשתקופת המונדיאל המבורכת מגיעה, מגיעים איתה גם לא מעט שברונות לב, בדרך כלל בשבועות שקודמים לטורניר. פציעות וניפויים מקצועיים הם חלק מהעניין, והערב (רביעי), כיממה אחרי שפורסמו כל 32 הסגלים לגביע העולם בברזיל, קיבלנו את שברון הלב הראשון של הקיץ.

את הבשורות הלא נעימות קיבל טיאגו אלקנטרה, קשרה של באיירן מינכן ונבחרת ספרד. הכשרון שגדל בברצלונה אמנם נכלל ברשימה של 30 האחרונים שיזמן ויסנטה דל בוסקה, אבל דינה של הרשימה הזו להתקצר לסגל סופי הכולל 23 שחקנים בלבד, וכעת מתברר שטיאגו הוא לא חלק ממנו.

למעשה, הסיבה לניפוי היא בריאותית. טיאגו לא שיחק מאז אפריל, אז ספג קרע ברצועות והושבת לחודש וחצי. דל בוסקה זימן אותו לסגל הרחב במטרה שיהווה מחליף לצ'אבי, אך הצוות הרפואי הגיע למסקנה שהשחקן עדיין לא החלים, וכי לא יהיה כשיר בזמן - מה שהוביל לניפויו.

 

הסגל המלא

שוערים: איקר קסיאס (ריאל מדריד), פפה ריינה (נאפולי), דויד דה חאה (מנצ'סטר יונייטד).

הגנה: סרחיו ראמוס, דני קרבחאל (ריאל מדריד), ג'רארד פיקה, ג'ורדי אלבה (ברצלונה), ראול אלביול (נאפולי), חואנפראן (אתלטיקו מדריד), ססאר אספיליקואטה (צ'לסי), אלברטו מורנו (סביליה), חאבי מרטינס (באיירן מינכן).

קישור: צ'אבי, אנדרס אינייסטה, סרחיו בוסקטס, ססק פברגאס, פדרו (ברצלונה), צ'אבי אלונסו (ריאל מדריד), קוקה (אתלטיקו מדריד), סנטי קאסורלה (ארסנל), אנדר איטוראספה (בילבאו), חואן מאטה (מנצ'סטר יונייטד), דויד סילבה, חסוס נאבאס (מנצ'סטר סיטי).

התקפה: דייגו קוסטה, דויד וייה (אתלטיקו מדריד), פרננדו טורס (צ'לסי), אלבארו נגרדו (מנצ'סטר סיטי), פרננדו יורנטה (יובנטוס)