הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צרפת בלחץ. דיווחים: ריברי בספק למונדיאל

ב-RMC טוענים כי פציעת הגב ממשיכה להטריד את הכוכב. דשאן יכין חלופה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.05.14 - 12:16
ריברי. צרפת תיפגע? (gettyimages)
ריברי. צרפת תיפגע? (gettyimages)

בניגוד למונדיאל הקודם ב-2010, רוחות חדשות של אופטימיות נושבות בנבחרת צרפת - זאת לנוכח הבית המוקדם הנוח יחסית והעובדה כי לפחות על פניו הסגל נראה חזק ומאוזן. אלא שהיום (שלישי), חדשות מדאיגות התפרסמו בארץ הבאגט, כאלו שאם יתבררו כנכונות - עלולות לפגוע באופן משמעותי בנבחרת הטריקולור.

אתר האינטרט RMC מדווח הבוקר כי הכוכב הצרפתי הגדול מכולם, פרנק ריברי, עדיין לא נמצא בכשירות מלאה. על פי הפרסום, קשרה של באיירן מינכן ממשיך לסבול מאותה פציעת גב טורדנית שהשביתה אותו במהלך העונה, ולפחות על פי שעה כלל לא ברור האם הוא יוכל להגיע לכשירות מלאה עד לפתיחת גביע העולם.

בנוסף, מציינים בצרפת את העובדה כי יכולתו של ריברי ירדה באופן משמעותי בינואר האחרון, לאחר שהפסיד בקרב על כדור הזהב לכריסטיאנו רונאלדו. בנוסף, הוא היה אחד מהנפגעים העיקריים של משיטת הרוטציה של פפ גווארדיולה (אותה גם ביקר לא מזמן) וסופסל מסיבות מקצועיות בחלק לא קטן מהמשחקים, לרבות גמר הגביע הגרמני מול דורטמונד.

נבחרת צרפת עצמה, כאמור, שובצה לבית ה', יחד עם שווייץ, אקוודור והונדורס. כמובן שיהיה זה כשלון עצום אם הצרפתים ייכשלו לעלות לשמינית הגמר, כפי שנכשלו ב-2010. בכל מקרה, הם צפויים להצטלב עם בית ו' בשלב הנוק-אאוט ויקוו מאוד להימנע ממפגש עם ארגנטינה.