פרננדו טורס: "לא מפחד מהתחרות עם קוסטה"

חלוץ ספרד במתח עד לזימון הסופי לסגל, אבל אופטימי: "תמיד נלחמתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.14 - 13:37
טורס. יחגוג במדים האלה גם במונדיאל? (gettyimages)
טורס. יחגוג במדים האלה גם במונדיאל? (gettyimages)
תחילת כתבה

ה-2 ביוני יהיה ככל הנראה היום הכי מעניין בתקופה הקרובה, לפחות עד שיפתח המונדיאל: מדובר בדד-ליין, התאריך האחרון לרישום הסגלים הסופיים לקראת הטורניר בברזיל. מי שבוודאי יכסוס ציפורניים עד אז הוא פרננדו טורס, שזומן לסגל המורחב של ספרד, אך כלל לא בטוח שייכלל ב-23 האחרונים.

כידוע, 30 שחקנים זומנו, אם כי עושה רושם כי הניפוי המסיבי יהיה בחוליית ההתקפה. דייגו קוסטה, דויד וייה, אלבארו נגרדו, פרננדו יורנטה וכמובן טורס קיבלו את הקריאה מוויסנטה דל בוסקה -  ואין ספק כי לפחות שניים יצפו בגביע העולם מהבית. "אני מתכוון להילחם על מקומי", סיפר חלוץ צ'לסי לתקשורת הספרדית, "זה יהיה נהדר להיות במונדיאל שוב".

לאחר מכן, התייחס טורס לקולגות - ולא נשמע מפוחד יתר על המידה מהעומס בחוד: "אני אף פעם לא פחדתי מתחרות, אפילו ששחקן כמו דייגו קוסטה נמצא בסגל. תמיד הייתי צריך להילחם על המקום שלי בנבחרת, כי תמיד היו שם שחקנים כמו וייה, נגרדו ורובטרו סולאדו".

וכן, גם דל בוסקה זכה למילים חמות מהחלוץ. "אני חייב להודות לו, כי זו היתה לא קלה עבורי", גילה טורס. "אני עובד קשה ואני שמח שאני זוכה להערכתו של המאמן, שגם דיבר איתי ואמר מה הוא חושב עליי".