שוב הוא ממהר? קוסטה: מקווה לחזור בתוך שבוע

החלוץ של ספרד כבר מפנטז על משחק הידידות עם אל סלבדו ב-6 ביוני: "אני מרגיש נהדר. מחר אתחיל להתאמן עם יתר השחקנים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.06.14 - 19:37
מהירות מופרזת? קוסטה (GETTYIMAGES)
מהירות מופרזת? קוסטה (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

האם דייגו קוסטה יהיה כשיר עד לפתיחת הגביע העולמי? מדובר באחת השאלות היותר בוערות שמטרידות בימים אלה את נבחרת ספרד, כאשר נותרו רק עוד 12 ימים עד שאלופת העולם תחל את המסע לשמירה על תוארה - במשחק מסקרן מול הולנד ב-13 ביוני.

עדיין לא ברור אם חלוץ אתלטיקו מדריד יעמוד לרשותו של ויסנטה דל בוסקה, אבל אם תשאלו אותו תקבלו תשובה אופטימית. בראיון לאתר "מארקה" התייחס קוסטה למצבו ואמר: "אני נרגש להגיע למונדיאל בברזיל עם נבחרת ספרד. אני מרגיש טוב מאוד, עבדתי עם הפיזיותרפיסטים על השיקום שלי ומצבי מצויין. החל ממחר אני כבר אתחיל להתאמן עם שאר השחקנים".

כשנשאל על תאריך חזרה הפציע קוסטה שאמר: "אני מקווה לקבל כמה דקות כבר במשחק הידידות מול אל סלבדור בשבוע הבא (6 ביוני)". אמנם מדובר במונדיאל הראשון שלו, אבל החלוץ מצטרף לחבורה עטורת זכיות. נדמה שגם הוא הפנים זאת כשהוסיף: "אנחנו נוסעים כדי לזכות. ברור. נילחם על זה".

אז קוסטה אופטימי, רק שההיסטוריה מלמדת שלא תמיד זה נגמר טוב. כזכור, החלוץ נפצע לקראת סיום העונה, כאשר למרות זאת באתלטיקו מדריד החליטו להשתמש בו ברגעי מפתח לאחרונה. כתוצאה מכך, החלוץ פתח פעמיים בהרכב של דייגו סימאונה ופעמיים גם הוחלף בשלב מוקדם מאוד. זכור במיוחד החילוף שלו בגמר גביע האלופות מול ריאל מדריד, עוד לפני שהשעון השלים 10 דקות.

לפחות על הנייר קוסטה הוא החלוץ הבכיר של ספרד, כאשר מלבדו נכללו בסגל הסופי שפורסם אמש גם פרננדו טורס, דויד וייה, ופדרו. מעניין יהיה לראות האם בהיעדרו דל בוסקה יחזור למערך החלוץ המדומה, או ישתמש בכלים האחרים שיש לו.