אניימה, ראמוס וגם מסי בנבחרת של גילי ורמוט

בואו לגלות את מי הקשר בחר לתפקיד הקפטן ועל מי הוא הימר למחזור ה-1

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.06.14 - 19:30
תחילת כתבה

עוד לא בניתם נבחרת בליגת החלומות של וובי ואתר ערוץ הספורט? לחצו מהר על הקישור, הירשמו והזמינו חברים להתחרות מולכם. בעצם, רגע. קודם שווה להעיף מבט על הנבחרת שבנה גילי ורמוט, ואז לגשת למלאכת בניית ההרכב.

אם אתם רוצים לזכות במכונית, בטיסה לפירינאים או באחד מעשרות הפרסים המטריפים שלנו, כדאי לבדוק במי בחרו המתחרים. גילי ורמוט עשה כבוד לחבר וינסנט אניימה והציב אותו בין הקורות. שוער ניגריה יפתח את הטורניר מול איראן החלשה יחסית, אבל אולי יהיה נבון יותר להחליף אותו אחרי מחזור הפתיחה לפני שיפגוש את ארגנטינה ובוסניה.

הקשר הישראלי החליט ללכת על מערך קלאסי של 3-3-4 עם שני בלמים יציבים מנבחרות גדולות כמו סרחיו ראמוס וטיאגו סילבה, שגם זכה לסרט הקפטן המכפיל את הניקוד של השחקן.

שטפן ליכטשטיינר (שווייץ) נבחר בחוכמה לחוליית ההגנה וכך גם לייטון ביינס, שצפוי לפתוח בעמדת המגן השמאלי באנגליה. בקישור הלך ורמוט על מוסא דמבלה (בלגיה), לוקה מודריץ' (קרואטיה) ודויד סילבה (ספרד) - שניים מהם פותחים מול נבחרות חזקות, הימור די מסוכן.

ורמוט בחר כמו רבים אחרים בליאו מסי לחוליית ההתקפה שלו, אבל הפתיע עם שני שיבוצים מעניינים. אנטואן גרייזמן, שצפוי לתפוס את מקומו של פרנק ריברי הפצוע, נשלח לשלישיה הקדמית וכך גם מקסים צ'ופו-מוטינג הקמרוני, שאולי לא יצליח להתבטא יותר מדי בבית שכולל את ברזיל, קרואטיה ומקסיקו.

את מי הייתם ממליצים לגילי ורמוט להחליף?

הנבחרת של גילי ורמוט: וינסנט אניימה; שטפן ליכטשטיינר, סרחיו ראמוס, טיאגו סילבה (קפטן), לייטון ביינס; מוסא דמבלה, לוקה מודריץ', דויד סילבה; אנטואן גרייזמן, מקסים צ'ופו-מוטינג, ליונל מסי.